ذوق‌زدگی «ترامپ آرژانتین» از دیدن ترامپ+فیلم

«خاویر میلی» رئیس‌جمهور آرژانتین در حاشیه نشست سالانه «کنفرانس اقدام سیاسی محافظه‌کاران» در واشنگتن با «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا دیدار کرد و در همان نگاه اول با فریاد «رئیس‌جمهور!»، ترامپ را در آغوش کشید.
ترامپ آرژانتین

 

به گزارش جریان نو، «خاویر میلی» رئیس‌جمهور راست‌گرای پوپولیست آرژانتین که به «ترامپ آرژانتین» معروف است و «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد پیشتاز حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ۲۰۲۴ این کشور که امروز یکشنبه در انتخابات مقدماتی حزبش در ایالت کارولینای جنوبی نیز پیروز شد، از بزرگترین سخنرانان در نشست سالانه «کنفرانس اقدام سیاسی محافظه‌کاران» بودند که در حاشیه آن دیداری صمیمانه با یکدیگر داشتند.

طبق گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، ویدئویی که توسط کارکنان کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ منتشر شده، نشان می‌دهد میلی در هنگام دیدار با ترامپ از شدت ذوق‌زدگی با فریاد واژه «رئیس‌جمهور!» ترامپ را درآغوش می‌گیرد و می‌گوید: «شما رئیس‌جمهور بزرگی هستید و امید دارم که پیروز خواهید شد. امیدوارم شما را مجددا به عنوان رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا ببینم.»

خاویر میلی در ماه دسامبر با تمرکز بر شعار «عظمت را دوباره به آرژانتین بازگردانیم» که دنباله‌رو شعار کلیدی ترامپ موسوم به «عظمت را دوباره به آمریکا بازگردانیم» است، روی کار آمد. او هم‌چنین جزو سیاستمداران خارجی بود که طی این نشست موضوعات و دغدغه‌های اصلی ترامپ نظیر مسئله مهاجرت و تهدید سوسیالیسم را برجسته کرد.

حضور رئیس‌جمهور آرژانتین در «کنفرانس اقدام سیاسی محافظه‌کاران» یک روز پس از دیدارش با «آنتونی بلینکن» وزیر امور خارجه آمریکا صورت گرفت. یکی از مقامات ارشد خاویر میلی ادعا کرده که «مارک استنلی» سفیر آمریکا در بوئنوس آیرس به میلی پیشنهاد داده که در این کنفرانس سخنرانی نکند.

«پاتریشیا بولریچ» وزیر امنیت رئیس‌جمهور آرژانتین که در این کنفرانس نیز حضور داشت، گفته است که استنلی به دفتر میلی گفته فکر می‌کند که این کنفرانس «بسیار سیاسی است و شرکت در آن برای او مناسب نیست.»

وزارت امور خارجه آمریکا هنوز اظهار نظری در این خصوص انجام نداده است.

منبع؛ ایسنا

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=23547

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: