دکتر نجار زاده در مراسم افتتاح ۱۰ شعبه صرافی: بانک ملی ایران به رتبه نخست سهم بازار دست یافت

دکتر ابوالفضل نجارزاده گفت:یکی از دغدغه های مهم دولت سیزدهم و از جمله رئیس محترم جمهور ،مسئله خدمت رسانی صحیح به فعالان اقتصادی است که همواره بر آن تاکید شده است.از این رو بانک ملی ایران با استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در بانک مرکزی،اقدام به راه اندازی شعب صرافی در 10 استان کشور کرده است و در مراحل بعدی  این شعب در سایر استان ها  افتتاح خواهند شد.
دکتر نجار زاده در مراسم افتتاح 10 شعبه صرافی: بانک ملی ایران به رتبه نخست سهم بازار دست یافت

مراسم افتتاح ۱۰ شعبه صرافی بانک ملی ایران در سطح کشور همزمان با سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم(ع)در سالن همایش فردوسی این بانک و با حضور آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران، محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا ،دکتر فرشاد محمد پور معاون نظارت بانک مرکزی و دکتر ابوالفضل نجارزاده مدیر عامل بانک ملی ایران برگزار شد.

ضرورت خدمت رسانی صحیح به فعالان اقتصادی

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،دکتر ابوالفضل نجارزاده در این مراسم که اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک نیز حضور داشتند،گفت:یکی از دغدغه های مهم دولت سیزدهم و از جمله رئیس محترم جمهور ،مسئله خدمت رسانی صحیح به فعالان اقتصادی است که همواره بر آن تاکید شده است.از این رو بانک ملی ایران با استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در بانک مرکزی،اقدام به راه اندازی شعب صرافی در ۱۰ استان کشور کرده است و در مراحل بعدی  این شعب در سایر استان ها  افتتاح خواهند شد.

وی با تشریح نحوه کار این صرافی ها گفت: این صرافی ها  نقش مهمی در ارائه خدمات ارزی به تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی خواهند داشت تا هر بخشی بتواند به سادگی و سهولت خدمات مورد نیاز را از یک صرافی معتبر و به پشتوانه بانک ملی ایران دریافت کند.

دکتر نجارزاده ادامه داد: بانک ملی ایران همواره در ارائه ارز به زائران عتبات عالیات در کشور عراق نقش پیشرویی داشته است.افتتاح این صرافی ها موجب می شود تا از این پس ارائه ارز به این دسته از زائران عزیز،به سهولت و سادگی انجام گیرد.

افزایش قابل توجه منابع بانک ملی

مدیر عامل بانک ملی ایران در این مراسم با ارائه گزارشی از عملکرد بانک ملی ایران در سال های اخیر گفت:در سال جاری و با تلاش های صورت گرفته توسط همه ارکان بانک ملی ایران موفق شدیم تا علاوه بر ایفای مسئولیت خود در ارائه تسهیلات به بخش های مختلف،منابع بانک را نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهیم.

وی ادامه داد:با اقدامات صورت گرفته در حال حاضر بانک ملی ایران توانسته است از نظر کسب سهم بازار به رتبه نخست و جایگاه اصلی خود در شبکه بانکی دست یابد و نقش پیشتازی را در این عرصه باری دیگر به عهده گیرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=23491

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: