مصدومیت ۱۱ دانشجوی دانشگاه رازی کرمانشاه در پی ریزش سقف کلاس + (عکس)

۱۱ دانشجو در این حادثه دچار مصدومیت جزئی شدند که بلافاصله با اورژانس دانشگاه سرپایی درمان و برای اطمینان بیشتر از سلامت آنها به بیمارستان طالقانی شهر کرمانشاه اعزام شدند.

مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه رازی کرمانشاه با اعلام اینکه ریزش سقف کاذب ۲ کلاس دانشکده اقتصاد و کارآفرینی این دانشگاه موجب مصدومیت ۱۱ دانشجو شده است گفت: طوفان و باد شدید ساعت ۱۳ امروز دوشنبه این حادثه را رقم زد.

به گزارش جریان نو، امین زارع عصر دوشنبه تصریح کرد ۱۱ دانشجو در این حادثه دچار مصدومیت جزئی شدند که بلافاصله با اورژانس دانشگاه سرپایی درمان و برای اطمینان بیشتر از سلامت آنها به بیمارستان طالقانی شهر کرمانشاه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در زمان حاضر و بر اساس اعلام عوامل بیمارستان مصدومیت این دانشجویان جزیی است و پس از تکمیل معاینات تا ساعاتی دیگر وضعیت آنها مشخص می‌شود.

زارع در خصوص این حادثه توضیح داد: طبق اعلام دفتر فنی و خدمات عمرانی دانشگاه، علت این حادثه، وقوع طوفان شدید و باز بودن پنجره‌های این دو کلاس بوده است که باد با شدت بالا وارد لایه زیرین سقف کاذب شده و به دنبال آن تایل‌های سقف کاذب از قلاب آزاد شده و بخشی از آن فرو ریخته است.

مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه رازی کرمانشاه یادآور شد: مدیریت امور عمرانی و خدمات فنی در حال انجام پیگیری‌های لازم به منظور بررسی قصور احتمالی پیمانکار پروژه و پیگیری حقوقی آن است که اطلاع‌رسانی تکمیلی در این خصوص صورت خواهد گرفت.

وی بیان کرد: به محض اطلاع از وقوع این حادثه تعدادی از مدیران دانشگاه در محل حادثه حاضر و پیگیر وضعیت سلامتی دانشجویان مصدوم هستند.

مصدومیت ۱۱ دانشجوی دانشگاه رازی کرمانشاه در پی ریزش سقف کلاس + (عکس)

دانشجو دانشجو

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=34433

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: