حضور ایزوایکو در نخستین رویداد بین المللی اقتصاد دریامحور قشم

نخستین رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور با رویکرد معرفی ظرفیت‌های اقتصاد دریا و توسعه دریامحور با حضور بزرگترین زیرساخت صنایع دریایی کشور در جزیره قشم گشایش یافت.
ایزوایکو

به گزارش جریان نو، اولین رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور، روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه به‌همت منطقه آزاد قشم، شورای عالی صنایع دریایی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و بسیاری از سازمان‌های فعال در زمینه توسعه اقتصادی کشور افتتاح شد. در این رویداد، سفرا و نمایندگانی از کشورهای مختلف نظیر نروژ، کره‌جنوبی،‌ قطر، عراق،‌ چین،‌ برزیل و چند کشور دیگر حضور داشتند.

حضور ایزوایکو در نخستین رویداد بین المللی اقتصاد دریامحور قشم

در ابتدای مراسم افتتاحیه نخستین رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور، عادل پیغامی، مدیرعامل منطقه آزاد قشم، درباره تاریخچه این جزیره صحبت کرد و گفت: «قشم قطب کسب‌وکارها و اقتصاد دریاپایه است و تنها منطقه‌ای است که پتانسیل بسیاری در تمام زمینه‌های مرتبط با اقتصاد دریامحور دارد. در قشم می‌توان مباحث مختلفی مانند گردشگری دریایی، آبریزی پروری، صنایع کشتی‌سازی، صنایع سکو سازی و سازه های دریایی و تک‌تک کسب‌وکارهای دریاپایه را مورد بررسی قرار داد.»

این نمایشگاه قرار است تا از ۲۵ الی ۲۷ اردیبهشت به معرفی ظرفیت‌های اقتصاد دریامحور پرداخته و کانونی برای همگرایی میان شرکت‌های فعال در این عرصه باشد.همچنین بالغ بر ۳ میلیارد دلار تفاهم نامه میان بخش‌های مختلف دریایی در این نمایشگاه در حضور وزیر صمت، استاندار و رییس مجمع نمایندگان به امضا رسید.

حضور ایزوایکو در نخستین رویداد بین المللی اقتصاد دریامحور قشم

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=34680

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: