شارژ مجدد یارانه ۲۲۰ هزار تومانی؛ ۱۷ اسفند

طبق اعلام وزارت رفاه ، یارانه 220 هزار تومانی برای ۷ دهک درآمدی در ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۲ شارژ خواهد شد. بنابراین خانوارهای تحت پوشش این طرح تا 17 اسفند فرصت دارند از موجودی کالابرگ بهمن استفاده کنند؛ درغیر این صورت مبلغ اولیه از موجودی آنها کسر خواهد شد.
کالابرگ

به گزارش جریان نو، طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی از ۱۷ بهمن‌ماه سال جاری آغاز شد. طبق اعلام وزارت رفاه قرار است، این طرح تا ۱۷ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ ادامه پیدا کند. طبق داده‌های منتشر شده، ۶۱ میلیون نفر در ۷ دهک درآمدی مشمول این طرح هستند که تاکنون ۳۷ میلیون نفر (۶۲/۵ درصد) از این طرح استفاده کرده‌اند.

مشولان این طرح پس از شارژ اعتبار ۲۲۰ هزار تومانی در هر ماه، یک ماه فرصت دارند که از اعتبار اشاره شده استفاده کنند. به‌عنوان مثال مشمولان طرح از اعتبار ۱۷ بهمن تا ۱۷ اسفند‌ماه فرصت استفاده دارند و پس از آن این اعتبار حذف خواهد شد و در ادامه مشمولان باید از اعتبار ۲۲۰ هزار تومانی ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۲ تا ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ استفاده کنند.

براساس اعلام وزارت رفاه، دومین مرحله از اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی از ۱۷ اسفندماه سال جاری آغاز خواهد شد و در این مرحله نیز مبلغ ۲۲۰ هزار تومانی برای ۷ دهک درآمدی شارژ خواهد شد و مشمولان مجدداً یک‌ماه فرصت استفاده از این اعتبار را دارند.

سرپرستان خانوار می‌توانند با مراجعه به سایت “حمایت” از نحوه دهک‌بندی خود مطلع شوند. تنها سرپرستان خانوار می‌توانند به این سامانه مراجعه و پس از دریافت کد به صورت پیامکی از طریق تلفن همراه، سایر فرایند‌های خود را در این سامانه پیگیری کنند.

درحال حاضر  ۲۲۰ هزار فروشگاه و مغازه به طرح متصل شده‌اند. مشمولان برای اطلاع از موقعیت جغرافیایی، آدرس و اطلاعات مربوط به فروشگاه‌ها و مغازه‌های متصل به طرح کالابرگ می‌توانند به برنامه کاربردی “شما” مراجعه کنند. تمام اطلاعات مربوط به طرح کالابرگ در این برنامه وجود دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=23572

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: