معرفی جدیدترین ایموجی‌های اپل +عکس

شرکت اپل به طور منظم ایموجی‌های جدیدی به آیفون، آی‌پد، مک و سایر دستگاه‌ها اضافه می‌کند که بر اساس به‌روزرسانی‌های انجام شده توسط کنسرسیوم یونیکد است.
اپل

به گزارش جریان نو، هفت ایموجی جدید وجود دارد که احتمالاً در اواخر سال ۲۰۲۴ یا اوایل سال ۲۰۲۵ به آن‌ها دسترسی خواهیم داشت.

کاراکترهای ایموجی بعدی که در نظر گرفته شده‌اند شامل چهره با کیسه‌های زیر چشم، اثر انگشت، درخت بدون برگ، سبزی ریشه‌ای، چنگ، بیل و پاشیدن هستند.

کنسرسیوم یونیکد امروز دوره بازبینی بتای یونیکد ۱۶ را باز کرد که شامل کاراکترهای جدید ایموجی است. دوره بتا تا ۲ ژوئیه ادامه خواهد داشت و پس از آن، یونیکد ۱۶ منتشر می‌شود و کاراکترهای جدید به طور رسمی تأیید خواهند شد.

معرفی جدیدترین ایموجی‌های اپل +عکس

معمولاً چند ماه طول می‌کشد تا سازندگان گوشی‌های هوشمند مانند اپل آثار هنری برای کاراکترهای جدید ایموجی که تأیید شده‌اند، ایجاد کنند، بنابراین احتمالاً این ایموجی‌های جدید را تا بعد از انتشار iOS 18 نخواهیم دید. احتمال دارد اپل این کاراکترهای جدید را در حدود مارس ۲۰۲۵، زمانی که iOS 18.4 منتشر می‌شود، اضافه کند.

اپل آخرین بار ایموجی‌های جدید را با به‌روزرسانی iOS 17.4 که در مارس ۲۰۲۴ منتشر شد، معرفی کرد. کاراکترهایی که در iOS 17.4 اضافه شدند شامل لیمو، یک قارچ قهوه‌ای خوراکی، ققنوس، زنجیر شکسته، سر تکان دادن عمودی (به معنای “بله”) و سر تکان دادن افقی (به معنای “نه”) هستند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=35599

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: