کریمی:استقلال ورشکسته نبود؛ ۴۰ میلیارد در حساب باشگاه داشتیم

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت که در زمان جدایی‌اش حدود ۴۰ میلیارد تومان در حساب باشگاه در یکی از بانک‌ها وجود داشت.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت که در زمان جدایی‌اش حدود ۴۰ میلیارد تومان در حساب باشگاه در یکی از بانک‌ها وجود داشت.

به گزارش جریان نو؛ مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت که در زمان جدایی‌اش حدود ۴۰ میلیارد تومان در حساب باشگاه در یکی از بانک‌ها وجود داشت.

حجت کریمی درباره اظهارات علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر اینکه باشگاه را ورشکسته تحویل گرفته است، اظهار داشت: باشگاه هیچ بدهی نداشت و تمام بدهی خارجی‌ها پرداخت شده بود. حدود ۴۰ میلیارد تومان در حساب بانک شهر بود که قرار شد بابت مطالبات ریکاردو سایپنتو، دستیارانش و رافائل سیلوا پرداخت شود. پس چطور می‌گویند باشگاه را ورشکسته تحویل گرفته‌اند؟ اگر مدعی هستند که باشگاه ورشکسته بوده، چرا قبول مسئولیت کردند؟ کدام عقل سلیمی می‌پذیرد که به باشگاه ورشکسته بیاید؟

وی افزود: اگر بدهی به خارجی‌ها پرداخت نمی‌شد، امسال با گرانی ارز مطالبات آندره‌آ استراماچونی با جرایم به سه میلیون و ۵۰۰ هزار یورو می‌رسید. طلب الاهلی نیز با جریمه، سه میلیون درهم می‌شد و در کنار این‌ها باید مطالبات شیخ دیاباته، پادوانی و احمد موسوی را نیز اضافه کرد. اگر بدهی خارجی‌ها را پرداخت نمی‌کردیم چطور می‌توانستند با گرانی ارز آن را پرداخت کنند؟ استقلال با این شرایط توانایی گرفتن مجوز حرفه‌ای برای حضور در آسیا را داشت؟ اگر امروز پول سانتاکلارای پرتغال و دستیاران سایپنتو را پرداخت می‌کنند، از منابع باشگاه در فیفا و AFC بوده است، در صورتی که دوستان فراموش کردند با چه رایزنی‌هایی توانستیم منابعی برای پرداخت مطالبات استراماچونی فراهم کنیم.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه دوست نداشتم وارد بحث‌ها و حواشی اخیر شوم خاطرنشان کرد: در آینده صحبت‌های دیگری دارم که در زمانش مطرح خواهم کرد. فوتبال ایران نیاز به تغییر و تحولات بزرگ و اساسی دارد و ان‌شاء‌الله این اتفاق بیفتد.

منبع :دیده بان

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=29645

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: