واکنش یک روزنامه نگار به ابراز دلتنگی قالیباف برای رئیس جمهور شهید

بعد از شهادت ابراهیم رئیسی و همکارانش در حادثه سقوط هلیکوپتر، بحث بر سر جانشین وی که در انتخابات تیرماه تعیین خواهد شد به شدت داغ است.
قالیباف

به گزارش جریان نو، بعد از شهادت ابراهیم رئیسی و همکارانش در حادثه سقوط هلیکوپتر، بحث بر سر جانشین وی که در انتخابات تیرماه تعیین خواهد شد به شدت داغ است. در همین زمینه محمدحسین نجمی (روزنامه‌نگار) با انتشار توئیتی در این زمینه افشاگری کرد.

نجمی در این باره توضیح داد که با وجود اینکه هنوز مراسم تشییع رئیسی در جریان بوده و ۵۰ روز تا انتخابات ریاست جمهوری باقی است، بحث و جدل‌های سیاسی آغاز شده.

این روزنامه‌نگار برای اثبات حرف‌هایش توئیت علیرضا سلیمانی (سردبیر رجانیوز) را کوت کرده که به قالیباف (یکی از نامزدهای بالقوه انتخابات) بخاطر اینکه در صحبت‌هایش برای رئیسی ابراز دلتنگی کرده، حمله کرد.

علیرضا سلیمانی در توئیت خود نوشته بود: بغض و دلتنگی برای کسی که پروژه‌های سیاسی و رسانه‌ای زیادی علیه او انجام دادید خیلی صادقانه به نظر نمی‌رسد. تکلیف صندلی ریاست جمهوری را هم همان مردمی تعیین می‌کنند که در انتخابات مجلس نظرشان را درباره شما اعلام کردند. داستان سوءاستفاده از حاج قاسم را برای آقای رئیسی تکرار نکنید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=35483

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: