قیمت دلار امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ / قیمت درهم امارات ۱۸ هزار تومان شد!

قیمت دلار امروز با افزایش ارزش بازگشایی شد و از نیمه کریدور ششم فراتر رفت. معامله‌گران افزایش ریسک‌های سیاسی را دلیل رشد قیمت دلار می‌دانند. قیمت تتر نیز امروز افزایشی‌ است و در آستانه ورود به کانال 67 هزار تومانی قرار گرفته و درهم 18 هزار تومانی است.
قیمت دلار

قیمت دلار امروز با افزایش ارزش بازگشایی شد و از نیمه کریدور ششم فراتر رفت. معامله‌گران افزایش ریسک‌های سیاسی را دلیل رشد قیمت دلار می‌دانند. قیمت تتر نیز امروز افزایشی‌ است و در آستانه ورود به کانال ۶۷ هزار تومانی قرار گرفته و درهم ۱۸ هزار تومانی است.

به گزارش جریان نو، قیمت دلار در نخستین روز هفته با افزایش بیش از هزار تومانی بازگشایی شد و در کریدور ششم پیشروی کرد. رشد پلکانی این اسکناس در حالی ادامه دارد که در لحظه نگارش این گزارش، قیمت دلار در پله هفتم کانال پنجم از کریدور ششم در حال معامله است.

فعالان بازار ارز اخبار مرتبط با پاسخ احتمالی به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را پیوسته دنبال می‌کنند. اخبار مربوط به این موضوع داغ است و همین مساله تقاضا در بازار ارز را افزایش داده است.

درهم به کانال ۱۸ هزار تومانی صعود کرد

قیمت درهم امروز با افزایش ۳۰۰ تومانی بازگشایی شد و به کانال بالاتر صعود کرد. در لحظه نگارش این گزارش، درهم در کف کانال ۱۸ هزار تومانی در حال معامله است. قیمت تتر نیز با افزایش هزار و ۷۰۰ تومانی به کانال ۶۶ هزار تومانی صعود کرد و با رقم ۶۶ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌شود.

قیمت پوند انگلیس با افزایش ۹۰۰ تومانی به کانال ۸۱ هزار تومانی ورود کرد و با رقم ۸۱ هزار و ۷۸۰ تومان در حال معامله است. امروز یورو با رشد ۹۰۰ تومانی به کانال ۷۰ هزار تومانی صعود کرد و روی رقم ۷۰ هزار و ۵۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز با رقم ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار با رقم ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان عرضه شد و نسبت به هفته گذشته تغییر قیمت نداشت.

منبع:تجارت نیوز

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=30038

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: