دفاع تمام قد نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران از مجتبی صفایی / اصناف پشتیبان نماینده خود هستند

نایب رئیس اتاق اصناف تهران از حضور مجتبی صفایی در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت همه‌جانبه کرد و گفت: اصنافی‌ها تمام قد پشتیبان نماینده خود در این دور از مجلس هستند.
اتاق اصناف تهران

به گزارش جریان نو، محمدرضا فرجی تهرانی، نایب رئیس اتاق اصناف تهران با دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات گفت: توقع اول از اصناف است که مانند بسیاری از فعالیت‌های مردمی در انتخابات نیز پای کار باشند تا به این واسطه نماینده خود را در مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند. با این اتفاق دیگر در ادامه راه نسبت به اتخاذ تصمیمات برخی از افراد که اغلب از سر ناآگاهی است، دلگیر نمی‌شویم. چرا که تصمیمات غلط بیش از پیش ابتدا شهروندان و سپس عملکرد اصناف را تحت تاثیر قرار خواهد داد. در نتیجه تمام قد از نماینده اصناف در مجلس شورای اسلامی حمایت می‌کنیم.

ضرورت حضور ۱۰ درصدی اصناف در مجلس

به گفته فرجی تهرانی، این‌ بار اصناف تنها یک نماینده در مجلس دارد اما در دوره‌های بعدی ۱۰ درصد مجلس شورای اسلامی را باید اصناف تشکیل دهند.

فرجی با تاکید بر اینکه فعالان اقتصادی با مشکلات بازار و مردم آشنایی بیشتری دارند، بیان کرد: بی‌شک نمایندگانی که با بازار آشنایی دارند، بهترین گزینه برای انتخاب هستند چرا که از قدیم مردم مشکلات خود را با بازاری‌ها در میان می‌گذاشتند و کسبه همیشه پشتیبان مردم بودند. قطعا بازاری‌ها با انتخاب نماینده صنفی خود در مجلس می‌توانند وضعیت کسب و کارها در کشور را تغییر دهند. همه کشورهای توسعه یافته از مدیران موفق کسب‌وکار در مقامات دولتی استفاده می‌کنند اما کشور ما برخلاف این مسیر حرکت می‌کند، مدیران دولتی تا سن بازنشستگی در سمت خود فعالیت دارند و پس از بازنشستگی، مدیریت یک شرکت خصولتی را برعهده می‌گیرد. بی‌شک فردی که در بازار نقش پررنگی دارد با هزینه‌ خود ریسک کرده و تجربیات فراوانی بدست آورده است.

نمایندگان رای مردم را فراموش نکنند

وی با انتقاد از وعده‌های بی‌عمل برخی از نمایندگان مجلس گفت: متاسفانه برخی از افراد به دلیل اخذ تحصیلات آکادمیک با کمی سفارش به درجه‌ای می‌رسند که فردی با دریافت سال‌ها تجربه باید به این جایگاه برسد. نمایندگان نباید این موضوع را فراموش کنند که با رای مردم بر صندلی مجلس می‌نشینند و تا پایان دوره دوازدهم باید پیگیر مطالبات آن‌ها باشند.

نایب رئیس اتاق اصناف تهران در پایان به نمایندگان مجلس دوازدهم توصیه کرد: مهم‌ترین مطالبه ما به عنوان نماینده اصناف از نمایندگان مجلس دوازدهم اصلاح قانون مالیات و قانون نظام صنفی کشور است که امیدواریم با ورود نماینده صنفی به این دور از کارزار انتخاباتی شاهد تغییر تحولات وسیعی در این حوزه‌های مطرح شده باشیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=23898

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: