فرود اضطراری هواپیما به علت دعوای شدید مردی با همسرش

دعوای خشونت آمیز مردی با همسرش در هواپیمای شرکت لوفت‌هانزای آلمان که از مونیخ به سمت بانکوک پرواز می‌کرد منجر به فرود اضطراری آن در هند شد.
مردی با همسرش

به گزارش جریان نو، مردی با همسرش در پرواز بین مونیخ و بانکوک، دعوا و ناآرامی شدیدی ایجاد کردند. به گفته یک شاهد عینی، برای حفظ آرامش وی تا فرود ایمن ناشی از این حادثه، افراد حاضر در هواپیما یک بازی ساختگی انجام دادند.

به این ترتیب به دلیل این حادثه در هواپیما، پرواز LH772 لوفت هانزا در مسیر مونیخ به تایلند در هند فرود غیرمنتظره ای داشت. لوفت هانزا تایید کرد که هواپیما باید به سمت دهلی نو پایتخت هند تغییر مسیر دهد. دلیل این امر “رفتار نامناسب و خشن توسط یک مسافر” بود، که می توانست ایمنی و سلامت هواپیما را به خطر بیندازد. این مرد به نیروهای دهلی نو تحویل داده شد.

بر اساس گزارش های خبرگزاری های هند، مشاجره در هواپیمای A380 درگرفت و مسافر آشوبگر آلمانی بود. گفته می شود این مرد ۵۳ ساله بر سر همسر تایلندی خود فریاد زده است. او همچنین غذا پرتاب کرد و سعی کرد با فندک پتو را آتش بزند. معلوم نشد دعوا سر چه بوده است. از آنجایی که این مرد از دستورات کارکنان پیروی نکرد، خلبانان درخواست فرود ایمن کردند.

رسانه هندی “تلگراف” گزارش داد که این زن در ابتدا از رفتار همسرش به خلبان شکایت کرد زیرا از سوی او تهدید شده بود. گفته می شود که او درخواست مداخله کرده است.

یکی از مسافران درباره وضعیت داخل هواپیما به نشریه “بیلد” گفت: وحشتناک بود. همه مانیتورها خاموش بودند تا فرد آشوبگر متوجه نشود که ما در بانکوک نیستیم بلکه در دهلی نو فرود می‌آییم. با توجه به اطلاعیه های هیئت مدیره، اما مسافران کم کم از بحث فرود در هند شخصاً مطلع شدند.

به گفته یک مسافر، پس از فرود، هیچ کس نتوانست بیرون بیاید. همه مسافران باید سر جای خود می‌ماندند و فقط با بلندگو اعلام شده بود که فیلم‌برداری یا عکس‌برداری ممنوع است. در آن لحظه شش سرباز سوار شدند و مرد آشوبگر را از هواپیما خارج کردند.

لوفت‌هانزا بعد از آن اعلام کرد: انتظار می رود پرواز به بانکوک با تاخیرهای جزئی ادامه یابد. در این اطلاعیه آمده بود: ایمنی مسافران و خدمه هواپیما اولویت اصلی ما است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=11540

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: