آئودی جدید در راخ بازار

شرکت آئودی اعلام کرد که فروش سه ماهه چهارم مرسدس بنز به دلیل محدودیت‌های عرضه و تغییر مدل آسیب دید اما تحویل خودروهای تمام سال مطابق با پیش بینی آن برای دو میلیون بود.
خودروی آئودی

به گزارش جریان نو، فروش گروه خودروساز ممتاز ۱.۵ درصد افزایش یافت و به اندکی کمتر از ۲.۵ میلیون رسید اما فروش سه‌ماهه چهارم برای گروه ۳ درصد و در بخش خودرو ۴ درصد کاهش داشت.

اعلام شد که فروش خودروهای سواری باتری‌دار مرسدس بنز در طول سال ۷۳ درصد افزایش یافت و به ۲۲۲ هزار و ۶۰۰ دستگاه رسید اما فروش باتری‌های الکتریکی مدل‌های اسمارت فورتو و اسمارت فورفور این شرکت ۱۲ درصد کاهش یافت.

این خودروساز لوکس در طول سال نسبت به مشکلات عرضه و تورم که بر فروش تاثیر می‌گذارد، به‌ویژه جنگ قیمت‌ها در بخش خودروهای الکتریکی که بر حاشیه‌ها فشار وارد می‌کند، هشدار داد. با این حال، این شرکت گفته است که انتظار دارد زمانی که نتایج مالی کل سال را در ۲۲ فوریه گزارش می‌دهد، به پایین‌ترین حد بازده تعدیل شده ۱۲ تا ۱۴ درصدی خود برسد.

طبق گزارش رویترز، بی‌ام‌و که رکورد فروش بیش از ۲.۵ میلیون خودرو را در سال جاری به ثبت رساند، با پیش‌بینی حاشیه سود ۹ تا ۱۰.۵ درصدی انتظارات را کاهش داد اما گفته است که انتظار دارد به سطح بالاتری از این محدوده برسد.

آئودی وعده داده است که فروش خودروهای الکتریکی امسال را افزایش دهد زیرا مجموعه‌ای از مدل‌های جدید از جمله Q۶ e-tron  که در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۲ ارائه شود، به بازار عرضه می‌شوند.

 

منبع ایسنا

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=17759

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: