ماجرای کشته شدن دختر الیگودرزی در تعقیب و گریز پلیس چه بود؟

فرمانده الیگودرز ضمن ابراز تأسف و تسلیت به خانواده متوفی، ماجرای کشته شدن دختر الیگودرزی در تعقیب و گریز پلیس را تشریح کرد.
مخدر

به گزارش جریان نو، فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز از انهدام ۱۳ باند، توقیف ۱۴۶ دستگاه خودرو حاملِ موادِ افیونی و کشف ۵ تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون در شهرستان الیگودرز خبر داد.
سرهنگ اسدالهی با بیان اینکه شهرستان الیگودرز به عنوان معبرِ ترانزیت و حملِ مواد مخدر توسط قاچاقچیان مورد استفاده قرار می‌گیرد و ماموران انتظامی با هماهنگی قضایی اقدام به برپایی ایست و بازرسی در محور‌های مواصلاتی شهرستان به استان همجوار می‌نمایند، خاطرنشان کرد: در نیمه‌یِ شبِ مورخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ یکدستگاه خودرو پژو بدون توجه به علائم ایست و بازرسی و اخطارهایِ مکررِ ماموران از محل ایست و بازرسی بطور غیرمجاز عبور، که ماموران به ظنّ حمل مواد مخدر جهت توقیف خودرو اقدام به تیراندازی هوایی و در تعاقب به سمت لاستیک خودرو نموده که یکی از گلوله‌ها پس از اصابت به بدنه خودرو به احدی از سرنشینان برخورد و موجب جراحت گردید.
عوامل انتظامی فردِ مجروح را به بیمارستان منتقل که متاسفانه تلاش کادر پزشکی موثر واقع نشده و فوت می‌نماید.

این مقام انتظامی ضمن ابراز تأسف و تسلیت به خانواده متوفی افزود: پس از وقوع حادثه بلافاصله تیم بازرسیِ انتظامیِ استان در محل حاضر و ضمن تشکیل پرونده قضایی برای عاملِ تیراندازی وی به دستگاه قضایی معرفی و در اختیار آن مرجع قرار گرفت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=26779

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: