قتل عجیب زن جوان با نان خامه‌ای در ورامین + جزییات حادثه

زن خدمتکار که با همدستی مردی با تعارف نان خامه‌ای سمی، زوج میانسال را مسموم و باعث قتل یکی از آنها شده بود، همراه همدستش بازداشت شد.
نان

به گزارش جریان نو به نقل از ایسکانیوز، اوایل بهمن امسال زنی با پلیس ۱۱۰ شهرستان قرچک در شرق استان تهران تماس گرفت و اطلاع داد، زوج میانسالی که از اقوام‌شان هستند را بیهوش در خانه یافته است. بعد از آن ماموران و امدادگران اورژانس به محل آمدند و آن دو به بیمارستان منتقل شدند.

وضعیت خانه‌شان به‌هم‌ریخته بود و به نظر می‌رسید اموالی از آنجا به سرقت رفته باشد. ماموران به تحقیق از زنی که آنها را یافته بود، پرداختند که او گفت‌: این زوج از اقوامم هستند و با هم در رفت‌وآمد بودیم. قرار بود به خانه‌شان بروم اما هرچه به تلفن‌های‌شان زنگ زدم کسی پاسخگو نبود. دل نگران شده و به خانه‌شان رفتم و هرچه در زدم جواب ندادند. ترسیدم مبادا دچار گازگرفتگی شده باشند. به کمک همسایه قفل در را شکستیم و با پیکر بیهوش آنها مواجه شدیم.

درحالی که تحقیقات ادامه داشت ۲ روز بعد مرد میانسال خانواده در بیمارستان به‌هوش آمد و در تحقیقات پلیسی گفت: همسرم ام‌اس داشت و از سال گذشته با زنی آشنا شده و او به‌عنوان خدمتکار به خانه‌مان در رفت‌وآمد بود و به همسرم در کارها کمک می‌کرد. آن روز او برای من و همسرم نان خامه‌ای آورد که بعد از خوردن آن سرمان گیج رفت و بیهوش شدیم. دیگر از آن زن ــ خدمتکار ــ خبری ندارم.

ماموران به خانه این زوج رفتند، باقی‌مانده نان خامه‌ای را به آزمایشگاه جنایی ارسال کرده و پس از بررسی، معلوم شد آغشته به ماده بیهوشی بوده است.

زن خدمتکار ۴۰‌ ساله نیز تلفنش را خاموش کرده و ناپدید شده‌ بود. جست‌وجوها برای یافتن زن سارق ادامه داشت تا این‌که با گذشت ۱۰ روز از حادثه از طریق پلیس به بازپرس کشیک قتل دادسرای شهرستان قرچک اعلام شد این زن میانسال تسلیم مرگ شده‌است.

با مرگ او روند رسیدگی به پرونده رنگ قتل به خود گرفت‌. جست‌وجوها برای دستگیری زن سارق این‌بار به اتهام قتل ادامه یافت تا این‌که او چند روز پیش بازداشت‌شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=23609

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: