صحبت‌های جنجالی نکونام علیه خطیر

سرمربی استقلال گفت: آقایان! لطفا شما دیگر با مظلوم نمایی و عوام فریبی حرف از هوادار و آرامش هوادار نزنید که امسال دلشان را خون کردید.
نکو

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: آقایان! لطفا لطفا شما دیگر با مظلوم نمایی و عوام فریبی حرف از هوادار و آرامش هوادار نزنید که امسال دلشان را خون کردید و چند بار در طول فصل به خاطر بازیکن نگرفتن و هزار و یک مساله دیگر سکته‌شان دادید. اگر شما هوادار برایتان مهم بود در‌های کمپ استقلال را به روی آنها نمی‌بستید. چندین و چند بار درخواست دادیم تمرین با حضور تماشاگر باشد لحظه آخر تماس گرفتید که کنسل است و طرفدار را به داخل کمپ راه ندهید!

او ادامه داد: حتی برای یکی از بازی‌های لیگ برتر خودم شخصا به شما پیام دادم که تلاش نکنید بازی بدون هوادار برگزار شود! یادتان که هست؟ پس خواهشا حرف از طرفدار و آرامش آنها نزنید و با این چیز‌ها بازی رسانه‌ای نکنید، چون اگر به شما بود بازی‌های استقلال هم باید بدون تماشاگر برگزار می‌شد.»

نکونام اضافه کرد: هر بار جای اینکه جواب حرف‌ها و خواسته‌های هواداران را بدهید، فرار رو به جلو می‌کنید. به جای اینکه به دیگران درس آرامش بدهید، لطفا خودتان و اطرافیان‌تان اینقدر علیه تیم و کادر فنی سمپاشی نکرده و اینقدر تیتر و مطالب سفارشی به بعضی رسانه‌ها ندهید.

به گزارش جریان نو، سرمربی استقلال تصریح کرد: می‌گویند مسائل درون خانوادگی را به رسانه‌ها نگویید، حرف‌هایی می‌زنند که آدم‌ خنده‌اش می‌گیرد. چه کسی به خاطر اردوی دبی علیه من در کانال رسمی باشگاه بیانیه داد و واقعیت را به هواداران نگفت؟ هر چیز مربوط به ماست اسرار خانوادگی نیست و هرچه درباره کارشکنی شماست، اسرار خانواده به حساب می‌آید؟ شما از لحظه ورودتان به باشگاه تمام اسرار تیم را بیرون دادید. هدف شما در استقلال کاملا واضح و مشخص است. از اول فصل شما به فکر استقلال نبودید تا به همین امروز و احتمالا تا آخر فصل هیچ دفاعی از حق و حقوق استقلال نمی‌کنید. مثل مدیران رقیب برای گرفتن حق استقلال نمی‌جنگید چرا؟ چون دنبال موفقیت استقلال نیستید و حواستان جای دیگری است.

نکونام گفت: من ۴۵ روز سکوت کردم و هیچ صحبتی در خصوص وضعیت استقلال نداشتم تا آرامش حفظ شود ولی به خاطر دفاع از منافع تیم حرف زدم. شما و اطرافیان‌تان هم ۴۵ روز دست از شیطنت و سنگ اندازی علیه تیم بردارید. از یک طرف حرف از آرامش می‌زنید از طرف دیگر به اطرافیان‌تان دستور می‌دهید حمله رسانه‌ای به ما را شروع کنند!

او خاطرنشان کرد: آقایان همچنین گفته‌اند نکونام دوست دارد تیمش قهرمان شود. بله، کاملا درست است، اما همه می‌دانند چه کسی دوست ندارد این تیم قهرمان شود. شما که از زمانی که وارد شدید دنبال چهارم و پنجم کردن استقلال بودید لطفا حرف از قهرمانی نزنید. تا همین جا تیم شاهکار کرده و از این به بعد هم تلاش می‌کنیم ولی خواهشا شما که با بازیکن نخریدن به فکر چهارم پنجم کردن استقلال بودید، چنین حرف‌هایی نزنید و تیم را تحت فشار نگذارید. البته بماند که آقایان از همین الان نقشه کشیده‌اند اگر تیم قهرمان نشد به ما حمله کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=29701

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: