سرقت فرش های شهروندان در پوشش شرکت قالیشویی

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت، از دستگیری ۲ کلاهبردار تحت عنوان شرکت قالیشویی که فرش های شهروندان را سرقت می کردند، خبر داد.
فرش

به گزارش جریان نو، سرهنگ محمدرضا موسوی سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در هفتم اسفند ماه سال جاری تعدادی از شهروندان به کلانتری ۱۵۰ تهرانسر مراجعه و شکایتی مبنی بر کلاهبرداری افراد سودجو که به بهانه شستن فرش‌ها تحت عنوان شرکت قالیشویی اقدام به سرقت فرش می‌کنند به دست مأموران پلیس رسید و دستگیری متهمان در اختیار تیمی از مأموران کلانتری قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان کرد: با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد سارقان با درج آگهی بنام یک شرکت معتبر قالیشویی اقدام به فریب شهروندان کرده و فرش‌های دست بافت شهروندان را تحویل گرفته و پس از آن با پاک کردن آگهی اینترنتی فرش‌ها را به سرقت می‌برند.

سرهنگ موسوی ادامه داد: پلیس با پی جویی های مستمر موفق به شناسایی هویت و مخفیگاه متهمان شده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات پلیسی هر دو متهم را دستگیر و فرش‌های سرقتی دست بافت به ارزش ۶ میلیارد ریال از مخفیگاه متهمان کشف شد.
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: تا کنون تعداد ۲۰ نفر از شکات شناسایی و تلاش در جهت شناسایی شکات دیگر ادامه دارد.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=23890

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: