جزئیات تازه از ابعاد پیچیده مرگ «زهره فکور صبور» / «م.ن» متهم مرموز پرونده قتل چگونه دستگیر شد؟

وکیل زهره فکور صبور در خصوص جزئیات پرونده مرگ این بازیگر جوان، توضیحاتی ارائه کرد و گفت: «م.ن» متهم به قتل «زهره فکور صبور» دستگیر شد.
زهره

به گزارش جریان نو، وکیل پرونده مرگ مرحوم «زهره فکور صبور» گفته است: پس از انتشار خبر محکومیت فرد مرموز در پرونده مرحوم «زهره فکور صبور»، متهم ظرف ۲۴ ساعت در مخفی‌گاه خود شناسایی و دستگیر شد.

حسین شاهرخی، وکیل زهره فکور صبور با اشاره به خبر منتشرشده درباره‌ دستگیری فرد متهم به قتل این بازیگر جوان سینما و تلویزیون گفت: بعضی جزئیات پرونده اخلاقی و محرمانه است و شامل تهدید، اخاذی از خانم فکور صبور است.

حسین شاهرخی گفت: فرد متهم به قتل زهره فکور صبور، امروز «چهارشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳»، از محلی که در آن مخفی شده بود، در یک عملیات فریب، دستگیر شده است.

او با بیان اینکه «برخی جزئیات پرونده اخلاقی و محرمانه‌ است» گفت: این موارد شامل تهدید و اخاذی از زهره فکور صبور بوده است.

شاهرخی افزود: «احتمالا تعداد شاکیان فرد متهم به قتل زهره فکور صبور بیشتر از چیزی‌ است که پیش‌بینی می‌کنند.»

لحظه دستگیری متهم به قتل زهره فکور صبور

وکیل«زهره فکور صبور» از بازداشت «م.ن»، به اتهام قتل این بازیگر سینما و تلویزیون خبر داد.

حسین شاهرخی، وکیل مدافع پرونده مرگ مشکوک مرحوم «زهره فکور صبور» در یکی از صفحات مجازی خود مدعی شد: «پس از انتشار خبر محکومیت فرد مرموز در پرونده مرحوم زهره فکور صبور، به لطف پروردگار، طی عملیات ویژه مامورین خدوم نیروی انتظامی، «م.ن» ظرف ۲۴ ساعت در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شد.»

او ادامه داد: «ضمن قدردانی از زحمات نیروی انتظامی، از تمام کسانی که از این فرد شکایت یا ادعایی دارند، درخواست می‌شود ظرف ۴۸ ساعت آینده به کلانتری ۱۲۹ جامی و یا دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه نمایند.»

«زهره فکور صبور»، بازیگر سینما و تلویزیون، ۱۰ اسفند سال ۱۴۰۰، با حال وخیم به بیمارستان منتقل شد و پس از ساعاتی جان باخت.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=33887

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: