بازداشت ۶۷ سارق حرفه‌ای خودرو در تهران/ کشف بیش از ۱۸۰ وسیله نقلیه مسروقه

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۶۷ سارق حرفه‌ای وسیله نقلیه در پایتخت خبر داد.
سارق

به گزارش جریان نو، سردار علی ولیپور گودرزی در حاشیه اجرای طرح برخورد با سارقان وسایل نقلیه با حضور در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که بارها اعلام شده است، برخورد با سارقان درصدر اولویت‌های پلیس قرار دارد و در همین راستا نیز تاکنون طرح‌های مختلفی برای مبارزه با سارقان و برخورد با پدیده سرقت به اجرا درآمده است.

وی با بیان اینکه در تازه‌ترین این اقدامات طرح دستگیری سارقان وسایل نقلیه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ به اجرا درآمد، گفت: در جریان این طرح همکاران من پس از روزها و ساعت‌ها انجام کار اطلاعاتی، عملیات خود را به اجرا درآورده و طی ۷۲ ساعت گذشته ۶۷ سارق حرفه‌ای را شناسایی و بازداشت کردند.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه در اجرای این طرح کارآگاهان پلیس آگاهی هویت و مخفیگاه ۶۷ سارق حرفه‌ای را در نقاط مختلف تهران شناسایی کردند، گفت:‌در ادامه هماهنگی با مقام قضایی نیز انجام شده و ماموران با مجوز قضایی و با اجرای عملیات‌های مختلف نسبت به حضور در مخفیگاه این افراد و دستگیری آنان اقدام کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره کشفیات این طرح نیز گفت: در اجرای این طرح تاکنون ۱۰۷ دستگاه خودرو و ۷۸ دستگاه موتورسیکلت مسروقه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی کشف شده است. البته تحقیقات تکمیلی ماموران و کارآگاهان پلیس آگاهی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

به گفته وی برای متهمان دستگیرشده پرونده‌ای تشکیل شده و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات نیز در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار دارد.

ولیپور گودرزی همچنین گفت که اقدامات پلیس برای شناسایی و برخورد با مالخران اموال مسروقه نیز انجام می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=34137

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: