انتقاد تند سرمربی هنگ‌ کنگ از زمین چمن راه آهن/تا الان زمینی به بدی روز گذشته ندیده‌ام

اندرسن در رابطه با اینکه برتری قبلی تیم امید هنگ کنگ مقابل ایران برای این بازی به آنها انگیزه می‌دهد؟ گفت: همان فاصله‌ای که اشاره کردم بین تیم‌های زیر ۲۳ سال هم وجود دارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ درباره دیدار فردای تیمش با ایران گفت: دیروز در زمینی تمرین کردیم که نتوانستیم فوتبال بازی کنیم و این دور از احترام است. ۴۰ سال در فوتبال هستم و تا الان زمینی به بدی روز گذشته ندیده‌ام.

به گزارش جریان نو، «یان اندرسن»، در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ایران در رقابت‌های انتخلبی جام جهانی ۲۰۲۶ اظهار کرد: ما از هنگ کنگ می‌آییم و رنکینگ ایران ۲۶ است و ما ۱۵۰ هستیم. ۴۰ سال سابقه حضور در فوتبال حرفه‌ای را به عنوان بازیکن و سرمربی دارم که بیشتر آن در آلمان بوده است. در مرحله اول از فدراسیون فوتبال ایران انتظار احترام داریم.

وی ادامه داد: ما برای بازی مقدماتی با ایران می‌خواستیم دو جلسه تمرینی برگزار کنیم ولی دیروز در زمینی تمرین کردیم (زمین تمرین راه‌آهن) که نتوانستیم فوتبال بازی کنیم و این دور از احترام است. ۴۰ سال همانطور که گفتم در فوتبال هستم و تا الان زمینی به بدی روز گذشته ندیده‌ام.

اندرسن در رابطه با اینکه برتری قبلی تیم امید هنگ کنگ مقابل ایران برای این بازی به آنها انگیزه می‌دهد؟ گفت: همان فاصله‌ای که اشاره کردم بین تیم‌های زیر ۲۳ سال هم وجود دارد. در فوتبال هر چیزی امکان پذیر است و سعی می‌کنیم با انگیزه و تاکتیک‌هایی که داریم سعی می‌کنیم بهترین نمایشمان را ارائه کنیم. در فوتبال هر چیزی امکان پذیر است.

او درباره غیبت چند بازیکن اصلی تیمش نیز عنوان کرد: تعدادی از بازیکنان ما مصدوم شدند و برخی هم به دلیل مسائل خانوادگی نتوانستند اینجا باشند. این موقعیت باعث شد که نیم نگاهی به بازیکنان جوان داشته باشم و آنهایی که انگیزه دارند و می‌خواهیم از آنها استفاده کنیم. تا قبل از این هم با حضور من دو بازی با ایران داشتیم، سه بازی دیگر هم با ایران داریم که این باعث می‌شود دو تیم شناخت خوبی از هم داشته باشند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=9885

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: