از غرفه کشور ترکیه و ویتنام در نمایشگاه کتاب سرقت شده/ داستان سرقت از پارکینگ‌های نمایشگاه چیست؟

در روزهای گذشته اخباری مبنی بر سرقت از پارکینگ‌های نمایشگاه منتشر شده بود که یکی از آن‌ها موتورسیکلت یکی از خبرنگاران بود، اما این بار سارقان به بخش بین‌الملل نمایشگاه دستبرد زدند و مقداری وجه نقد از غرفه ترکیه ربودند.
نمایشگاه

به گزارش جریان نو، فارس نوشت: در روزهای گذشته اخباری مبنی بر سرقت از پارکینگ‌های نمایشگاه منتشر شده بود که یکی از آن‌ها موتورسیکلت یکی از خبرنگاران بود، اما این بار سارقان به بخش بین‌الملل نمایشگاه دستبرد زدند و مقداری وجه نقد از غرفه ترکیه ربودند.

روز گذشته ساعت ۹.۲۸ دقیقه صبح قبل از بازگشایی رسمی نمایشگاه از غرفه ترکیه در طبقه دوم شبستان سرقتی رخ داد.

مترجمان این غرفه می‌گویند که سارقان، تنها یک کمد را باز کرده‌اند؛ گویی انگار از قبل نشان گذاشته بودند؛ چون آن‌ها درست سراغ کمدی رفته‌اند که در آن کیف پول قرار داشته و این کیف هم برای نماینده وزارت فرهنگ و گردشگری کشور ترکیه بوده است.

عکسی به دست خبرنگار فارس رسیده که نشان می‌دهد یک مرد در حال نظافت غرفه ترکیه است، اما پوشش نیروهای خدماتی نمایشگاه به تن نداشته است. بنا به گفته متصدیان غرفه ترکیه، سارقان ۲ نفر بوده‌اند.

در اطراف این غرفه نیز دوربین‌هایی نصب شده، اما غرفه در نقطه کور دوربین قرار دارد.

این سرقت در حالی اتفاق می‌افتد که در این ساعت به جز افراد دارای کارت شناسایی، کسی حق ورود به شبستان را ندارد.

شنیده‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که از غرفه کشور ویتنام هم سرقت شده است. بنا به مشاهدات خبرنگاران فارس، این غرفه امروز از صبح بسته بوده و فعالیتی نداشته است.

به گفته یکی از افراد حاضر در غرفه ترکیه از روز گذشته با وجود ارائه گزارش سرقت به دست‌اندرکاران نمایشگاه، هیچ مسؤولی در غرفه این کشور حاضر نشده است.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=34081

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: