اتفاق هولناک برای مرد ۴۵ ساله در خیابان مفتح

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، گفت: محل حادثه در خیابان مفتح جنوبی بعد از خیابان طالقانی بود که ماموران آتش نشانی در محل حاضر و وارد خانه شده و مشاهده می‌کنند که جنازه این فرد در وسط اتاق افتاده است.
مرد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جان باختن یک مرد ۴۵ ساله خبر داد و گفت: احتمال می‌رود این فرد به دلیل گاز گرفتگی فوت کرده باشد.

به گزارش جریان نو، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار داشت: خانواده فردی حدودا ۴۵ ساله حوالی ساعت ۱۱ و ۳۵ دقیقه با تماس با ۱۲۵ آتش نشانی اعلام می‌کنند که از این مرد خبری ندارند و وی در یک ساختمان ۵ طبقه (طبقه چهارم) زندگی می‌کرده که در ادامه عوامل آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: محل حادثه در خیابان مفتح جنوبی بعد از خیابان طالقانی بود که ماموران آتش نشانی در محل حاضر و وارد خانه شده و مشاهده می‌کنند که جنازه این فرد در وسط اتاق افتاده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: بر اساس ظواهر، احتمال گاز گرفتگی برای فرد وجود دارد. اما در هر صورت علت فوت توسط پزشکی قانونی اعلام خواهد شد.

ملکی تصریح کرد در ساعت ۱۳:۳۰ عملیات آتش نشانان به اتمام رسید./فرارو

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=27004

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: