کجای تهران می‌توانیم با ۴۰۰ میلیون خانه رهن کنیم؟+جدول

بازار اجاره در روزهای اخیر حاکی از آن است که با 400 میلیون تومان می‌توان در محله‌ جی، آپارتمانی 55 متری و 8 سال ساخت به همراه آسانسور و پارکینگ، و یا در محله نواب آپارتمانی 45 متری و 6 سال ساخت، به همراه پارکینگ، آسانسور و پارکینگ را به صورت رهن کامل اجاره کرد.
رهن مسکن

به گزارش جریان نو، بررسی اکوایران از بازار رهن و اجاره نشان می‌دهد در محله‌های لوکس شمال تهران نیز می‌توان با ۴۰۰ میلیون تومان خانه رهن کرد، اما برای اجاره ماهانه این واحدها باید دست‌کم ۱۸ میلیون تومان در نظر داشت.

البته می‌توان مبلغ کمتری برای برخی واحدهای ناقص، بدون امکانات و یا زیر هم‌کف پرداخت، برای مثال برای واحدی۶۰ متری، زیرهم‌کف و بدون پارکینگ در زعفرانیه؛ ۴۰۰ میلیون تومان رهن و ۶ میلیون تومان اجاره ماهانه در نظر گرفته شده است.

در سعادت آباد، آپارتمانی ۹۸ متری، زیرهم‌کف، ۱۸ سال ساخت و بدون پارکینگ، با ۴۰۰ میلیون تومان رهن و ۱۸ میلیون تومان اجاره ماهانه عرضه شده است.

اما با ۴۰۰ میلیون تومان می‌توان در محله‌ جی، آپارتمانی ۵۵ متری و ۸ سال ساخت به همراه آسانسور و پارکینگ، و یا در محله نواب آپارتمانی ۴۵ متری و ۶ سال ساخت، به همراه پارکینگ، آسانسور و پارکینگ را به صورت رهن کامل اجاره کرد.

در مجموع می‌توان گفت با بودجه‌ای معادل ۴۰۰ میلیون تومان در جنوب، مرکز و یا شرق تهران واحدی تا ۶۰ مترمربع مساحت، به صورت رهن کامل اجاره کرد.

کجای تهران می‌توانیم با ۴۰۰ میلیون خانه رهن کنیم؟+جدول

 

منبع؛ اکو ایران

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=33582

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: