محدودیت تردد در محور چالوس تا یکم فروردین ادامه دارد

رئیس پلیس راه کشور از یکطرفه شدن مسیر جنوب به شمال جاده چالوس از ابتدای پل زنگوله خبر داد و گفت: این محدودیت تردد از امروز تا یکم فروردین ادامه دارد و همچنین محدودیت تردد در روز‌های چهارم، دوازدهم و چهاردهم فروردین خواهیم داشت.
چالوس

سردار حسن مومنی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: از ساعت ۹ صبح امروز محور چالوس در مسیر جنوب به شمال از مرزن آباد به سمت تهران مسدود شد و از ساعت ۱۱ صبح امروز مسیر از انتهای دهانه شمالی تونل البرز و پل زنگوله به سمت مرزن آباد یکطرفه شد.
­
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه برای روز‌های بازگشت مسافران از شمال محدودیت‌هایی را از جنوب به شمال اعمال می‌کنیم، افزود: برای روز‌های چهارم، دوازدهم و چهاردهم فروردین، محدودیت تردد از ساعت ۸ صبح در آزادراه تهران شمال آغاز می‌شود و از ساعت ۱۱ همان روز‌ها تردد از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه کشور گفت: با بازگشایی قطعه دو آزادراه تهران شمال، محدودیت‌هایی که از کرج اعمال می‌شد، برداشته شده است، مردم منطقه می‌توانند تا ساعت ۷ صبح تا پل زنگوله تردد داشته باشند.
­
سردار مومنی افزود: اگر حجم ترافیک در محور هراز زیاد شود، از سه راهی لاسم تا پاسگاه لاریجان حدود چند ساعت محدودیت تردد ایجاد خواهیم کرد.
­
جریان نو نوشت: این مقام انتظامی گفت: با توجه به اینکه سازمان هواشناسی برای فردا و پس فردا در استان‌های ایلام، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری هشدار قرمز صادر کرده، قطعا در این دو روز اختلالات جاده‌ای و انسداد خواهیم داشت.

رئیس پلیس راه کشور افزود: در برخی استان‌ها هم از فردا تا یکم فروردین هشدار نارنجی صادر شده است که از هموطنان می‌خواهیم به این استان‌ها سفر نکنند و اگر ترددی انجام شد حتما تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=27198

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: