رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس: جریمه افراد بی‌حجاب بیش‌ از سه میلیون است/ خانمی که در درمانگاه قم سربرهنه بود، مجرم است

موسی غضنفرآبادی، رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی: آن مطلبی که یکی از نمایندگان محترم مجلس درباره برداشته شدن سه میلیون تومان به عنوان جریمه از حساب بانکی خانم‌های بی‌حجاب مطرح کرده واقعی است و اتفاق خواهد افتاد. زمانی که نیروی انتظامی بی‌حجابی فردی را گزارش کند آن گزارش به دادگاه می‌رود و دادگاه فرد بی‌حجاب را محکوم می‌کند و از حساب بانکی‌اش سه میلیون تومان برداشته می‌شود. البته آن جریمه‌ای که ما در کمیسیون مشترک مقرر کردیم بسیار بیشتر از این رقم‌ها بود.
حجاب

به گزارش جریان نو، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده بم و رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی درباره علت بروز برخورد یک روحانی با یک زن در قم و حواشی پیرامون آن گفت:

آن اتفاقی که در یک مرکز درمانی در قم پیش آمد نتیجه تاخیر در تصویب و تایید و انتشار قانون حجاب و عفاف است. اگر قانون حجاب و عفاف به تصویب رسیده بود الان آن خانمی که در فیلم منتشر شده از آن حادثه در مرکز درمانی سربرهنه بود طبق گزارش نیروی انتظامی جریمه می‌شد.

غضنفرآبادی در توجیه فیلمبرداری یک روحانی از یک زن و بچه اش در قم گفت: درباره اینکه آن روحانی جوان در آن مرکز درمانی دست به چه کاری زده من چیزی نمی‌دانم. چون هر چقدر آن فیلم را دیدم و به صداها گوش کردم نتوانستم بفهمم او چه کرده است. من بارها این فیلم را نگاه کردم. برخلاف اینکه ادعا شده آن روحانی مخفیانه از خانمی عکس یا فیلم گرفته تصور می‌کنم او مشغول بازی کردن با گوشی موبایل‌اش بوده.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: اما آن خانم چون سربرهنه بوده طبق ماده ۶۳۸ و هم طبق قانون عفاف و حجاب که مجلس شورای اسلامی به تصویب رسانده مجرم است.

موسی غضنفرآبادی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خاطرنشان کرد: آن مطلبی که یکی از نمایندگان محترم مجلس درباره برداشته شدن سه میلیون تومان به عنوان جریمه از حساب بانکی خانم‌های بی‌حجاب مطرح کرده واقعی است و اتفاق خواهد افتاد.

غضنفر آبادی خاطرنشان کرد: زمانی که نیروی انتظامی بی‌حجابی فردی را گزارش کند آن گزارش به دادگاه می‌رود و دادگاه فرد بی‌حجاب را محکوم می‌کند و از حساب بانکی‌اش سه میلیون تومان برداشته می‌شود. البته آن جریمه‌ای که ما در کمیسیون مشترک مقرر کردیم بسیار بیشتر از این رقم‌ها بود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=26771

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: