با این وضع اقتصادی دولت نباید مدعی عبور از تحریم‌ها باشد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به افزایش مستمر قیمت ها و فشارهای گرانی کالاها و خدمات به مردم می گوید: دولت تاکنون نتوانسته هزینه های تحریم در حوزه اقتصادی کشور را مدیریت کند.
تحریم

محمد رضا بادامچی، نماینده مجلس دهم در گفت وگو با «اطلاعات آنلاین» در نقد برنامه سیاست خارجی دولت رئیسی معتقد است که دولت سیزدهم به دلیل ضعف های جدی در حوزه سیاست خارجی هزینه های زیادی به منافع ملی وارد کرده است.

وی می گوید: سیاستمداران و افکارعمومی به خوبی به خاطر دارند که علی رغم این که این دولت با برخوردی از اختیار کامل از سوی رهبر انقلاب، درباره از سرگیری توافق هسته ای چندین دور مذاکره انجام داده است اما در عمل هیچگونه تحرک دیپلماتیکی در این باره اتفاق نیفتاد و به اصطلاح کار نیمه کاره رها شد.

به گفته وی، اقتصاد کشور زیر سایه تحریم های بین المللی در حال ویرانی است و در نتیجه روز به روز مردم تنگناهای بیشتر و سخت تری را تجربه کنند.

به گزارش جریان نو، بادامچی از شیوه مدیریتی دولت رئیسی انتقاد کرده و می گوید: مدیریت این دولت به گونه ای است که ظاهرا به تحریم ها توجهی ندارد اما متاسفانه به دلیل ماندگاری تحریم ها، روز به روز وضعیت اقتصادی مردم بدتر می شود، به طوریکه به ناچار برخی از اقلام ضروری را از سبد خرید خود خارج می کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به افزایش مستمر قیمت ها و فشارهای گرانی کالاها و خدمات به مردم می گوید: دولت تاکنون نتوانسته هزینه های تحریم در حوزه اقتصادی کشور را مدیریت کند.

وی با ابراز امیدوای نسبت به از سرگیری مذاکرات ایران و اروپا برای توافق نهایی، تاکید می کند که وضعیت جامعه و مردم در سال های اخیر به شدت نگران شده است و باید دولت در این باره چاره اندیشی کند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=33744

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: