اخراج کارمندی که نقاشی خودش را روی دیوار گالری معروف گذاشت

این مرد ۵۱ ساله که در تیم خدمات فنی گالری کار می‌کند و هنرمندی آماتور است، نقاشی خود را به دیوار گالری «مونیخ پیناکوتک در مدرن» آویزان کرده بود.
گالری

جریان نو: یک گالری هنرهای مدرن در مونیخ آلمان، کارمندی را که تابلویی به ابعاد صد و بیست در شصت سانتی متر از آثار خودش را به دیوار یکی از راهروهای خالی گالری زده بود، اخراج کرده است.

این مرد ۵۱ ساله که در تیم خدمات فنی گالری کار می‌کند و هنرمندی آماتور است، نقاشی خود را به دیوار گالری «مونیخ پیناکوتک در مدرن» آویزان کرده بود.

به نقل از بی‌بی‌سی، رسانه‌های محلی گزارش کرده‌اند که این مرد به امید شناخته شدن آثار هنری‌اش این کار را کرد.

مردی که این کار را انجام داده، در بخش خدمات فنی کار می‌کرده و خود را یک هنرمند پاره‌وقت توصیف می‌کند و حالا علاوه بر این که شغل خود را از دست داده، از ورود به این گالری هم منع شده است.

این گالری که در مونیخ در جنوب آلمان واقع شده، یکی بزرگترین گالری‌های هنر مدرن در اروپا است و آثاری از سالوادور دالی، پابلو پیکاسو، مکس ارنست و هنرمندان مشابه را روی دیوارهای خود دارد.

پیش از این در ماه اکتبر در گالری دیگری در شهر بن آلمان، کارکنان موزه هنگام جمع‌آوری آثار یک نمایشگاه متوجه شدند یکی از بازدیدکنندگان اثر خود را کنار بقیه آثار به نمایش گذاشته است.

البته این ماجرا سرانجام بهتری داشت و گالری بوندسکونستاله بن در حساب ایکس خود نوشت: به نظرمان کار بامزه‌ای آمد و دلمان می‌خواهد هنرمندش را بشناسیم. با ما تماس بگیر! دردسری پیش نمی‌آید. قول شرف

بعدا گزارش شد که خالق آن اثر با گالری در بن تماس گرفته و در حال مذاکره با نمایشگاه‌گردان گالری است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=30075

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: