آلن دلون به دام پلیس افتاد/ یافتن ۷۲ قبضه سلاح گرم و بیش از ۳ هزار گلوله در ملک شخصی

پلیس فرانسه هفته گذشته در جریان بازرسی یکی از املاک آلن دلون، بازیگر مشهور سینما که به دستور دادستانی انجام شده بود، ۷۲ قبضه سلاح گرم و بیش از ۳۰۰۰ گلوله را کشف و ضبط کرد.
آلن دلون به دام پلیس افتاد

بنا بر گزارش دفتر دادستانی در روز سه‌شنبه، اسلحه‌هایی که در ملک این بازیگر مشهور در منطقه «دوشی» فرانسه کشف شده، عمدتا سلاح‌های جنگی و سلاح‌های ویژه کلکسیون هستند.

به گزارش جریان نو به نقل از یورونیوز، این تحقیقات قضایی در پی شکایات و تنش میان فرزندان آلن دلون همچنین اختلافات آنها با هیرومی رولین، شریک زندگی او آغاز شده و در حالی در جریان است که وضعیت سلامتی این بازیگر ۸۸ ساله «بسیار ضعیف و شکننده» توصیف شده است.

بنا بر گزارش دفتر دادستانی در روز سه‌شنبه، اسلحه‌هایی که در ملک این بازیگر مشهور در منطقه «دوشی» فرانسه کشف شده، عمدتا سلاح‌های جنگی و سلاح‌های ویژه کلکسیون هستند.

عملیات جستجو در روز پنج‌شنبه ۲۲ فوریه انجام شده و بررسی‌ها نشان داده است که این بازیگر «هیچ مجوزی نیز برای نگه‌داشتن سلاح گرم نداشته است.» به همین دلیل دادستان تصمیم گرفته است تحقیقاتش را در موضوعاتی همچون «نگهداری غیرقانونی سلاح» ادامه دهد.

نوع اسلحه‌ها در منزل شخصی آلن دلون

بنا بر اعلام دفتر دادستان، از مجموع ۷۲ قبضه سلاح که در جریان تحقیقات کشف شد، برخی در دسته A قرار می‌گیرند که گروه سلاح‌های گرم و تجهیزات جنگی است و برخی در دسته B که سلاح‌های ویژه ورزش‌های تیراندازی هستند و البته برای مقابله با خطر نیز استفاده می‌شوند.

بازرسان همچنین یک «میدان تیر» را در این ملک پیدا کردند.

اگرچه علاقه آلن دلون به اسلحه خبر جدیدی برای جامعه فرانسه نیست اما هیچکس انتظار نداشت که جستجوها در ملک او به کشف یک زرادخانه منتهی شود.

تحقیقات پلیس فرانسه همچنین نشان داد که یکی از پزشکانی که تابستان گذشته آلن دلون را معاینه کرده، به این موضوع اشاره داشته است که او از نظر روحی در وضعیت بسیار بدی قرار داشته و به نظر می‌رسد که دیگر «در انتظار چیزی نیست.» این پزشک همچنین در گزارش خود به این موضوع اشاره کرده بود که «او با چنین وضعیت فرسودگی جسمی و روانی حتی با خطر خودکشی نیز روبرو است.»

بر همین اساس در میانه دعوای حقوقی اعضای خانواده آلن دلون این پرسش مطرح شده است که چگونه او را در این شرایط روحی با چنین مجموعه‌ای از اسلحه‌ها تنها گذاشته‌اند.

دعوای حقوقی سه فرزند این بازیگر در حالی ادامه دارد که پزشکان او را از نظر فیزیکی «کاملا وابسته به دیگران» توصیف کرده‌اند.

آلن دلون تا کنون چندین بار دچار سکته مغزی شده و پزشکان می‌گویند ناتوانی جسمانی او تا به اندازه‌ای است که «او را در معرض تسلیم مقابل افرادی قرار می‌دهد که در بالین او حاضرند.»

پیش از این نیز یک بار دیگر اسلحه‌های آلن دلون خبرساز شده بود. در سال ۲۰۱۱ میلادی در پی یک تیراندازی تصادفی با یکی از اسلحه‌های کلکسیون او در طبقه هفتم آپارتمانش در ژنو، یک نوجوان اسپانیایی به شدت مجروح شد.

در آن زمان، آلن فابین دلون، پسر کوچک آلن دلون که ۱۷ سال داشت، یک مهمانی را برای دوستان ثروتمندش ترتیب داده بود. در آن روز پدرش در خانه غایب بود و جوانان میهمان در میانه تفریح و نوشیدن الکل، در جریان بازی یا درگیری، با یک تپانچه قدیمی آلن دلون اقدام به تیراندازی می‌کنند که باعث جراحت شدید یک دختر جوان می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=23959

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: