کفش‌های مرموز بایدن برای جلوگیری از سکندری خوردن+عکس

تصویری از کفش‌های جو بایدن رئیس جمهور آمریکا منتشر شده که بحث‌های جدیدی را درباره سلامتی و وضعیت جسمانی او به راه انداخته است.
بایدن

به گزارش جریان نو، رسانه‌های نزدیک به جمهوری‌خواهان با اشاره به کفش‌های جدید «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا می‌گویند مشاوران، «او را مجبور می‌کنند که یک جفت کفش ورزشی جدید بپوشد، زیرا او خیلی سفر می‌کند».

ناظران کفش‌ها را به «لنگر قایق» و «اسکله» تشبیه کرده‌اند، اما گزارش‌ها نشان می‌دهند کفش‌های جدید رئیس‌جمهور آمریکا در واقع «کفش‌های کتانی سبک زندگی» هستند که توسط برند کفش هوکا ساخته می‌شوند.

رسانه «اینساید ادیشن» در گزارشی گفته است که این کفش‌ها «برای حداکثر راحتی و پشتیبانی در هنگام پیاده‌روی طراحی شده‌اند.»

در این گزارش آمده است که کفش خاص بایدن «هوکا ترانسپورت» نام دارد، کفشی که «کفی پهن» دارد که «بدون شک برای ثبات عالی است».

این رسانه نوشت رئیس‌جمهور آمریکا که «سابقه سکندری خوردن دارد» اما این کفش «بسیار راحت» است و حس «راه رفتن روی هوا» را دارد. این کفش دارای مهر تایید انجمن پزشکی پا آمریکا به دلیل مفید بودن برای سلامت پاست.

بایدن
بایدن

کفش‌های مرموز بایدن برای جلوگیری از سکندری خوردن+عکس

بایدن به عنوان رئیس جمهور چندین بار در انظار عمومی زمین خورده و تقریباً تعادل خود را از دست داده است که آخرین نمونه آن زمانی بود که ماه گذشته از پله‌ها برای سوار شدن به هواپیمای مخصوص ریاست‌جمهوری موسوم به «ایر فورس وان» بالا رفت.

در آن حادثه، بایدن قبل از ادامه صعود توانست خود را روی نرده نگه دارد. تیم کاخ سفید مجبور شده تا از پله‌های کوتاه‌تری برای این هواپیما استفاده کند که به او اجازه می‌دهد راحت‌تر از آن‌ها بالا برود.

نیویورک تایمز هم نوشت سرویس مخفی آمریکا اکنون هنگامی که بایدن از هواپیما پیاده می‌شود، یک مامور را در پایین پله‌ها قرار می‌دهد.

انتهای پیام

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=27305

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: