مهریه معاف از مالیات است؟

یک مسئول سازمان امور مالیاتی کشور در واکنش به خبری در خصوص مهریه اعلام کرد که مهریه طبق قانون، معاف از مالیات است.
مهریه

جریان نو؛ داود خدابنده، مدیرکل روابط عمومی سازمان امور مالیاتی در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت:

«مهریه به موجب ماده ۱۴۴ قانون مالیات های مستقیم معاف از مالیات است.

ماده ۱۴۴- جهیزیه منقول و مهریه اعم از منقول و غیر منقول از پرداخت مالیات معاف است.»

 

منبع؛ ایرنا

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=29772

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: