امام جمعه کرج: هر یک روزی که دیرتر شود جمع کردن بی حجاب ها سخت تر می شود/صهیونیست ها ترسیده اند

نماینده ولی فقیه در استان البرز: غربی ها از زن ایرانی کینه دارند،چون قطعا اگر حضور زن ایرانی نبود انقلاب پیروز نمی شد، لذا چون غربی ها خودشان را طرفدار حقوق زن معرفی می کنند تهاجم دشمن است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز: غربی ها از زن ایرانی کینه دارند،چون قطعا اگر حضور زن ایرانی نبود انقلاب پیروز نمی شد، لذا چون غربی ها خودشان را طرفدار حقوق زن معرفی می کنند تهاجم دشمن است.

به گزارش جریان نو؛ حجت الاسلام سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز عید فطر کرج که در مصلی امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد افزود: همچنین به نظر بنده دستگاه های اجرایی با فراخوان هایی ایده های مردمی سازی برای جهش تولید را دریافت کنند.

وی با اشاره به جنایات دشمنان اشاره کرد و افزود: هر روز دست به جنایاتی زده و با مکتب اهل بیت به معارضه می پردازند و همین دیروز بود که چند نفر از عزیزان ما را در نیروی انتظامی به شهادت رساندند.

حسینی همدانی با بیان اینکه هر روز اخباری مبنی بر به شهادت رساندن تعدادی از عزیزان ما به گوش می رسد، گفت: این بدین معنی است که دشمنی ها همچنان ادامه دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از حضور دشمن شکن مردم البرز در راهپیمایی روز قدس بیان داشت: کار بسیار بزرگی انجام شد و از جمله راهپیمایی های کم نظیر در این استان در ۱۰ سال گذشته بود.

صهیونیست ها ترسیده اند

نماینده ولی فقیه در البرز ادامه داد: صهیونیست جنایت پیشه این روزها زندگی روزمره اش بهم ریخته و از ترس جانش به لبش رسیده است.

وی گفت: از سوی دیگر از اینکه ایران بر پاسخ دادن به شرارت های آن تاکید دارد وحشت تمام وجودش را فرا گرفته در واقع آمریکا و سگ تعلیمی آن (رژیم صهیونیسم )بدانند که هیچ جا به خصوص در منطقه برای آنها امن نخواهد بود.

حسینی همدانی ادامه داد: دشمنان بدانند زمانی که چندان دور نیست با شنیدن صدای غرشی مهیب که پاسخی به جنایات ددمنشانه آنها است دل مظلومان عالم شاد خواهد شد و تا شنیدن آن صدا نمازگزاران عید فطر این مجسمه پلیدی و خباثت و آمریکا که رییس رژیم غاصب صهیونیستی است را نیز لعن خواهند کرد.

امام جمعه کرج در بخش دیگری از سخنان خود به مساله حجاب اشاره کرد و گفت: تا به امروز شاید نزدیک به ۸۰ صفحه در خطبه های متعدد بنده در خصوص حجاب تذکر دادم اما آن چیزی که مهم می باشد اهتمام به اجرای قوانین بوده و هر دستگاهی می بایست از زیرمجموعه خود شروع کند و در واقع ترک فعل دستگاه ها و مسوولان در این رابطه کاملا واضح است.

حسینی همدانی با اشاره به اینکه خود بانوان باید جلودار بخش اصلی مساله حجاب باشند گفت: نخستین مطالبه کننده در خصوص حجاب از بانوان، شهدا هستند که در این مورد نیز وصایای زیادی از شهدا وجود دارد.

غربی ها از زن ایرانی کینه دارند

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با شعرا در سال گذشته عنوان کرد: غربی ها از زن ایرانی کینه دارند،چون قطعا اگر حضور زن ایرانی نبود انقلاب پیروز نمی شد، لذا چون غربی ها خودشان را طرفدار حقوق زن معرفی می کنند تهاجم دشمن است.

وی افزود: اما به نظر می رسد که برخی به دنبال این هستند که بیانات حضرت آقا را نشنوند و یا نفهمند، این در حالی است که کینه غرب از زنان مسلمان ایرانی از ابتدای پیروزی انقلاب شروع شد و امروز به اوج خود رسیده چون بانوان ایرانی با رعایت حجاب و عفاف و حضور در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، تحصیلیِ، علمی، ورزشی، و مدیریتی توانستند تفکرات نظام سرمایه داری غرب و جریانات فمینیستی را که به شکل مدرن اقدام به برده داری می کنند را از بین ببرند.

نماینده ولی فقیه در البرز با بیان اینکه دشمنان به نقش محوری زن در خانواده به خوبی آگاهی دارند گفت: لذا به دنبال از بین بردن این نقش محوری بوده و به دنبال این هستند که بوسیله فساد و فحشا سلطه گری کنند.

حسینی همدانی افزود: دیگر کسی نباید بگوید که پشت صحنه این همه بدپوششی و بی پوششی را نمی دانیم و الان باید کار تبیینی کرده تا بعدها اقدامات دیگری گیرد این در حالی است که در کنار کارهای تبیینی اقدامات دیگری نیز باید صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: همه باید به میدان آمده و از این ارزش ها دفاع کرده و آنها را حفظ کنند.

امام جمعه کرج گفت: امروز هجمه ای که صورت گرفته تنها مربوط به حجاب نیست بلکه پوشش را نیز در معرض خطر قرار داده است، در همان روزهای ابتدایی بیان کردیم که ای کاش آقایان زودتر اقداماتی صورت بدهند اما انجام نشد و کار آینده که امروز باشد سخت تر شد.

حسینی همدانی با بیان اینکه سیاست امروز دشمن آندلسی کردن ایران است، تصریح کرد: تمدن ۸۰۰ ساله اسلامی را با ۲ حرکت از بین بردند، یکی اختلاف افکنی بین مسلمانان و دیگری نیز با شراب ، فحشا، فساد، قمار و مسایل اخلاقی بود.

وی افزود: همین قدر بدانید که البرز مبتلا به هجمه های بسیاری است و با اینکه دستگاه انتظامی با اقتدار عمل می کند ولی به خوبی مشخص بوده که دشمنی شدید و ریشه دار است بر همین اساس برخی دستگاه ها باید فعالتر وارد شوند.

امام جمعه کرج با اشاره به کم کاری برخی دستگاه ها در موضوع حجاب و لزوم پرکارتر شدن آنها گفت: آیا نباید از تاریخ درس بگیریم؟ امروز که مورد تهاجم قرار گرفتیم نباید بدین طریق باشد که ضرباتی که به ما وارد می کنند بدون جواب بماند، چرا که بدترین کار در مقابل تهاجم فرهنگی انفعال بوده که خسارت های فراوانی را نیز به همراه دارد.

حسینی همدانی با بیان اینکه باید به این باور برسیم که به ما حمله شده است، تاکید کرد: زمانی که حضرت آقا مساله مهم حجاب را در دیدار با مسوولان نظام مطرح می کند یعنی از آن دسته مسایل مهم بوده و باید خیلی به آن دقت کرد، بدین معنی که فضا برای کسانی که بخواهند کار کنند آماده است و کلام ایشان تکلیف دستگاه ها را در برابر این توطیه دشمنان مشخص کرده پس دیگر نباید شاهد باشیم که دستگاهی اینگونه القا کند که بحث حجاب اولویت ندارد.

وی افزود: اینکه مقام معظم رهبری فرمودند حجاب در قانون آمده و قانون واجب الاطاعه است، بدین معنی است که دستگاه های مسوول اعم از دولت و قوه قضاییه باید کم کاری های خود را به کنار گذاشته و با قدرت و صلابت در عرصه وارد شوند.

نماینده ولی فقیه در البرز ادامه داد: بر همین اساس بدون از دست دادن وقت، پاسکاری کردن به یکدیگر باید این کار صورت بگیرد، چرا که دیده شده برخی از دستگاه ها حتی بخشنامه های ابلاغی را نیز عمل نمی کنند بر همین اساس امروز به استانداری، فرمانداری، شهرداری، اصناف، دستگاه قضا و نیروی انتظامی در این بخش ابلاغ هایی که داده می شود را یادآوری کرده و اینکه قوانین را قاطعانه و با رعایت رافت اسلامی اجرا کنیم.

حسینی همدانی گفت: صهیونیست خبیث در سالهای گذشته عنوان کرده بود که عفاف زدایی و به دنبال آن فروپاشی خانواده کلید رمز انحطاط ایران اسلامی است، پس زمانی که ما با طراحی دشمن آشنایی داشته و به خوبی می دانیم که هدف آنها چیست و هر روز در خیابان ها نیز می بینیم، پس هر یک روزی که دیرتر شود جمع کردن آن سخت تر خواهد شد بنابراین باید با برنامه و به تعبیر حضرت آقا با ابتکار کارها و برنامه ها را پیش برد.

وی با بیان اینکه کم کاری از هیچ کسی در این رابطه پذیرفتنی نیست، بیان داشت: هر روز بر این طرح خود اصرار داشته چرا که اگر انجام شود نتیجه خواهد داد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=29752

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: