استقلال پس از واگذاری دچار تحریم بین المللی می شود ؟

شایعه شده هلدینگ خلیج فارس، خریدار سهام ۸۵ درصدی باشگاه استقلال، و تمام زیرمجموعه‌هایش دو بار تحت تحریم‌های شدید قرار گرفته‌اند و این تحریم‌ها ادامه دارد؛ با توجه به اینکه هر شرکت هلدینگ که وارد این مجموعه شده وارد لیست تحریم‌ها شده اند، بیم این می‌رود که تیم استقلال هم شامل تحریم‌های بین‌المللی شود و این تیم را با چالش‌های جدی مواجه کند!
استقلال

به گزارش جریان نو: خریدار سهام ۸۵ درصدی باشگاه استقلال تهران این روزها با آمدنش موجب خوشحالی هواداران استقلال شده، اما یک نگرانی جدی از عضویت استقلال در هلدینگ خلیج فارس بوجود آمده است.

شایعه شده این هلدینگ و تمام زیرمجموعه‌هایش دو بار تحت تحریم‌های شدید قرار گرفته‌اند و این تحریم‌ها ادامه دارد؛ با توجه به اینکه هر شرکت هلدینگ که وارد این مجموعه شده وارد لیست تحریم‌ها شده، بیم این می‌رود که تیم استقلال هم شامل تحریم‌های بین‌المللی شود و این تیم را با چالش‌های جدی مواجه کند!

واکنش کاربران استقلالی

کاربران استقلالی به این خبر واکنش نشان دادند که باهم می‌بینیم:

کاربر دایی ناصر با انتشار توئیتی نوشت: این که این حرف بخاطر حسودی رسانه‌هاست و فقط برای نگران کردن هوادار استقلال گفته شده یا واقعا همچین خطری هست یا نه بعدا معلوم می‌شه. ولی نمیشه احتمال این را صفر دانست که همچین اتفاقی وجود داره که ما را با پای خودمان به سمت چاه و تحریم فرستاده باشند.

کاربر باب اسفندی هم اینگونه واکنش نشان داد: به این شایعات حسودان دامن نزنید، تمام بانک‌ها هم تحریم هستند پس فرق نمی‌کند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=32541

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: