فریادشیران با انتقاد از وزیر ورزش: فساد در بخش‌های مختلف فوتبال نفوذ کرده!

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: آقای وزیر، اگر به این پرونده ورود نکنید شما را نمی‌بخشم!
فریاد

به گزارش جریان نو، نادر فریادشیران گفت: فساد در بخش‌های مختلف فوتبال نفوذ کرده است. رفیق بازی باعث شده تا اتفاقات تلخی را شاهد باشیم. مثلا فردی چهار شغله در فدراسیون فوتبال حضور دارد. آقای اصولی را می‌گویم که رییس کمیته فوتسال، عضو هیات رئیسه، سخنگو و رییس هیات فوتبال خراسان است!

وی افزود: یکسال است تاریخ مسوولیت ایشان در هیات فوتبال خراسان رضوی تمام شده و تمام شغل‌های دیگرشان در فوتبال هم باید ملغی شود، اما همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. حتی صدای مدیرکل تربیت بدنی استان درآمده، اما اتفاقی نمی‌افتاد. ایشان در انتخابات هیات فوتبال استان خراسان تایید صلاحیت نشده است، اما رفقای او
اجازه برگزاری انتخابات قانونی را نمی‌دهند. مدیر کل استان هم هر چه می‌گوید کسی گوش نمی‌کند. آقایان فدراسیون فوتبال، رفیق بازی بس است؛ چرا انتخابات استان را برگزار نمی‌کنید؟ فساد فوتبال ریشه در همین مسایل دارد.آقای اصولی عضو چهار شغله فوتبال را حمایت می‌کنند و بعد دم از مبارزه با فساد می‌زنند.

وی گفت: تنور پرداختن به فساد را باید داغ نگه داریم. این قضیه را به خاطر شهادت رییس جمهور نباید فراموش کنیم. آقای کیومرث هاشمی، باید ورود کنید. از تیم‌های صنعتی شروع کنید تا خیلی از مسایل روشن شود.

فریادشیران افزود: فدراسیون فوتبال دوست دارد همه چیز ماست مالی شود. آقایان فدراسیون نشین، همین سکه‌ها را شما باید افشا می‌کردید.آقای اژه‌ای به پرونده ویلموتس ورود کنید؛ پیگیر شوید که چرا فدراسیون سکوت کرده است؟ از مطالبات ما از فیفا به او پول دادند.اگر این پروندویلموتس را دنبال کنند خیلی از مسایل رو می‌شود. بنده از آقای وزیر ورزش که ما با حضور ایشان خیلی امیدوار شدیم می‌خواهیم شخصا به بحث فساد در فوتبال ورود کند؛ اگر نکند من آن دنیای دم پل صراط جلوی ایشان را می‌گیرم و این را نخواهم بخشید.

وی در پایان درباره رای دادگاه شکایت قلعه نویی از محمد مایلی کهن گفت: آقای مایلی کهن بابت جریمه بیست میلیونی اعتراض کرده است، اما بنده یک جمله می‌گویم: ۲۰ میلیون تومان ارزشش را داشت که یک ژنرال به گروهبان تبدیل شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=35693

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: