رادیو انتخاب آغاز به کار کرد

رادیو انتخاب با شعار صدای مردم از ساعت ۹ صبح امروز، ۵ خرداد تا ۹ تیر ماه بازوی رسانه ای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی خواهد بود.

به گزارش جریان نو به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، در پی شهادت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور فقید ایران و هیات همراه مطابق با اصل ۱۳۱ قانون اساسی ظرف ۵۰ روز بایستی رئیس جمهور جدید انتخاب و خلاء موجود در کشور برطرف شود که بر همین اساس هشتم تیرماه امسال به عنوان روز برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام و ثبت نام نامزدها در روزهای دهم تا چهاردهم خردادماه، انجام خواهد شد.

معاونت صدا به منظور بالابردن آگاهی عموم جامعه و ایجاد یک صدایی در ملت ایران برای انتخاب فرد اصلح، همچون سنوات گذشته «رادیو انتخاب – با شعار صدای مردم» را در بازه  زمانی ۵ خرداد تا ۹ تیرماه روی موج ۹۵.۵ مگاهرتز فعال کرد.

امید آن است این رادیوی سراسری بتواند با آگاهی‌بخشی اجتماعی نسبت به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری، اطلاع رسانی و تحلیل کارشناسی انتخابات، تبیین شاخص های انتخاب اصلح و همراهی با نهادهای اجرایی و نظارتی در انتخابات، موجد افزایش مشارکت مردم در پای صندوق های رأی شود.

تبیین جایگاه و اهمیت انتخابات و رأی مردم در جمهوری اسلامی، تشریح نقش رئیس جمهور در اداره کشور، مطالبه اجرای قوانین مربوط به انتخابات، انتخابات پرشور و افزایش مشارکت مردم، تسهیل انتخاب اصلح با رعایت بی طرفی و مواردی دیگر از جمله مهمترین محورهای برنامه سازی در این شبکه رادیویی ۲۴ ساعته خواهد بود.

مدیر رادیو گفت وگو، رضا کوچک‌زاده تهمتن مدیریت رادیو انتخاب را برعهده دارد و این رادیو به صورت ۲۴ ساعته و با حضور مردم، مسئولان وکارشناسان در حوزه‌های مختلف مرتبط با انتخابات برنامه سازی و تا پایان برگزاری انتخابات به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سامانه ۳۰۰۰۰۹۵۵ و تلفن ۲۲۶۵۴۱۹۲۲ جهت دریافت پیام های مخاطبان و برقراری هرگونه ارتباط با این شبکه رادیویی در اختیار علاقه مندان قرار دارد. رادیو انتخاب از موج FM ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز به پخش می شود و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق برنامه کاربردی ایران صدا بر روی تلفن همراه خود و همچنین پایگاه اطلاع رسانی رادیو انتخاب شنونده این رادیو باشند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=35751

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: