اعتراف عجیب سرمربی سابق ؛ بهترین کمک من به پرسپولیس استعفا و جدایی بود!

سرمربی سابق پرسپولیسی ها گفت: چالش‌هایی که پیش آمد فقط برای این بود که امکانات و شرایطی که باید مهیا می‌شد، برای من خیلی کم اتفاق افتاد. احساسی که من داشتم این بود که شاید وجود من باعث این اتفاقات بوده است. بهترین تصمیمی که گرفتم همین جدایی از پرسپولیس بود.
یحیی گل محمدی

به گزارش جریان نو، یحیی گل‌محمدی، سرمربی پیشین پرسپولیس، بعد از چهار فصل کار در جمع سرخپوشان در حالی به پایان کار خود در پرسپولیس رسید که بعد از این تصمیم، سکوتی معنادار را در دستور کار خود قرار داد.

بنابر روایت ورزش سه، با این حال او که امشب میهمان گفتگوی ویژه آنتن بود، در پاسخ به سوالی پیرامون علت جدایی، توضیحات جالبی را ارائه کرد.

یحیی که البته همچنان تمایلی به صحبت در این باره ندارد، عنوان کرد: خودم زیاد دوست ندارم درباره تیمی که بودم و کار کردم، صحبت کنم‌. دوست دارم بیشتر درباره کلیات و بحث مربیگری در فوتبال و استراتژی صحبت شود. من فقط یک هدف داشتن و آن هم موفقیت تیم بود.

وی افزود: چالش‌هایی که پیش آمد فقط برای این بود که امکانات و شرایطی که باید مهیا می‌شد، برای من خیلی کم اتفاق افتاد. احساسی که من داشتم این بود که شاید وجود من باعث این اتفاقات بوده است. بهترین تصمیمی که گرفتم همین جدایی از پرسپولیس بود.

سرمربی سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا این مقطع را برای جدایی انتخاب کرد؟ توضیح داد: مقطعی که من جدا شدم، مقطعی بود که باشگاه فرصت داشت مربی جدید بگیرد. تعطیلات ۴۰-۵۰ روزه خوبی وجود داشت که هم می‌توانستند استراحت بدهند، هم فصل نقل و انتقالات بود و هم می‌توانستند تمرینات هوبی داشته باشند.

او همچنین ادامه داد: تصمیمی که گرفتم، بهترین زمان برای تیم بود. دیدید که بعد از جدایی من اتفاقات خیلی خوبی در این باشگاه افتاد، هم در بحث گرفتن بازیکن و هم در بحث اردو. اگر بعدها یک نفر از من بپرسد بیشترین کمکی که به پرسپولیس کردی چه بود، می‌گویم جدایی‌ام از پرسپولیس. از لحاظ کاری ضربه زیادی به من خورد، از لحاظ اعتباری شرایط خوبی برای به وجود نیامد اما همه این تصمیم‌گیری‌ها به نفع پرسپولیس شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=26884

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: