منو

مرگ ۶ هموطن بر اثر برخورد صاعقه/ سیل جان ۳۵ تن را گرفت

سخنگوی سازمان اورژانس کشور به مقایسه آماری مصدومان به نسبت سال گذشته پرداخت و افزود: کل مصدومان مربوط به حوادث جوی به نسبت سال گذشته در زمان مشابه، رشد ۹۷ درصدی داشته است.
سیل

به گزارش جریان نو، سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: از ابتدای فروردین تا ۱۵ اردیبهشت ماه جاری، ۶ تن از هموطنان جان خود را بر اثر برخورد صاعقه از دست دادند.

ایرنا در خبری نوشت: بابک یکتاپرست روز سه‌شنبه افزود: از ابتدای امسال، سیل در میان سایر حوادث طبیعی، بیشترین سهم را در تعداد فوتی‌ها داشته است.

وی تعداد فوت شدگان مربوط به سیل را ۳۵ تن اعلام کرد و افزود: در سیل‌های امسال ۴۱ شهروند نیز مصدوم شدند.

سخنگوی اورژانس کشور طوفان را یکی دیگر از عوامل طبیعی مصدومیت شهروندان عنوان کرد و ادامه داد: ۲۴ تن از شهروندان بر اثر طوفان مصدوم شدند و خوشبختانه هیچ مورد فوتی گزارش نشده است؛ از ابتدای سال تاکنون ۶ تن بر اثر ریزش کوه مصدوم شدند.

وی به دیگر عوامل جوی همچون گرد و غبار پرداخت و تصریح کرد: هزار و ۶۹ تن از شهروندان بر اثر گرد و غبار مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور به مقایسه آماری مصدومان به نسبت سال گذشته پرداخت و افزود: کل مصدومان مربوط به حوادث جوی به نسبت سال گذشته در زمان مشابه، رشد ۹۷ درصدی داشته است.

وی تصریح کرد: همچنین آمار فوتی های حوادث جوی در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته، رشد دو برابری داشته است.

ورود سامانه های بارشی متعدد از ابتدای امسال به کشور، بارش باران های سیل آسا بیشتر استان‌های کشور را تحت تاثیر قرار داده است؛ این بارش‌ها در برخی استان ها جاری شدن سیل، پر شدگی سدها و رودخانه ها و آبگرفتگی معابر و خانه ها را به دنبال داشته است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=33647

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: