منو

سناریوی مرموز مرگ مادربه دست دخترش برای تصاحب ارثیه میلیاردی

به دنبال مرگ مرموز زن میانسال، دختر وی به عنوان مظنون بازداشت و تحقیقات تیم جنایی برای رازگشایی از ماجرا آغاز شده است.
مرگ

به گزارش جریان نو، چند روز قبل به تیم جنایی پایتخت خبر رسید که زنی میانسال به طرز مشکوکی جان باخته است. دختر وی می گفت احتمالا مادرش دچار حمله قلبی شده و سکته کرده است. در این شرایط بود که جسد وی برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. از سوی دیگر برادر این زن قدم در دادسرای جنایی تهران گذاشت و از خواهرزاده اش شکایت کرد.

وی گفت: خواهر من هیچ بیماری خاصی نداشت و احتمال می دهم که دخترش او را به قتل رسانده است. انگیزه او از قتل خواهرم، ارثیه و به دست آوردن اموال وی بوده است.

با این شکایت، تحقیقات در این پرونده آغاز شد تا اینکه پزشکی قانونی چند روز قبل علت مرگ زن میانسال را اعلام کرد. علت مرگ وی مسمومیت دارویی بوده است. همین نظریه کافی بود تا دستور بازداشت دختر وی صادر شود. او اما خودش را بیگناه دانست و گفت نقشی در مرگ مادرش ندارد. وی گفت: آن روز از سرکار به خانه برگشتم و دیدم حال مادرم خوب نیست. نمی دانم چه قرصی مصرف کرده بود. صدایش زدم اما پاسخی نداد. من هم فورا به اورژانس زنگ زدم و او برای درمان به بیمارستان انتقال یافت. اما تلاش پزشکان برای نجات مادرم بی فایده بود و من هم از مرگ مادرم خیلی ناراحتم.

دختر جوان در بازداشت به سر می برد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=34225

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: