منو

سوال ویژه مادر آذری جهرمی از مسعود پزشکیان

«آقای پزشکیان می‌تونی همانطور که بعد از فوت همسرت پای بچه‌هات موندی، پای مردم ایران هم بمونی؟» این سوالی بود که مادر آذری جهرمی از پزشکیان پرسید.
جهرمی

جریان نو؛ روز گذشته و در زمان حضور مسعود پزشکیان در شیراز فیلم مادری منتشر شد که در مراسم استقبال مردمی از پزشکیان سوالی مهم را مطرح می کند. حال آذری جهرمی با انتشار این فیلم ضمن اشاره به اینکه او مادرش بوده، نوشته است؛

مادرم در جهرم زندگی می‌کند. برای مردم جهرم، بیش از آن‌که مادر محمد جواد آذری جهرمی باشد؛ مادر ۲ فرزند شهید و جانبازست. صبح وقتی فهمیدند که آقای پزشکیان به شیراز می‌آیند دستم را محکم گرفتند و گفتند من سوال مهمی از آقای پزشکیان دارم! گفتم مادر سخت است؛ جمعیت زیادی می‌آید؛ به من بگو از ایشان حتما می‌پرسم. هر چه‌قدر اصرار کردم نگفت! گفت خودم و چشم در چشم باید بپرسم.

و سوال ایشان این بود:

«آقای پزشکیان می‌تونی همانطور که بعد از فوت همسرت پای بچه‌هات موندی، پای مردم ایران هم بمونی؟»

پای ایران بمانیم…

گفتنی است در این فیلم پزشکیان در پاسخ به این مادر شهید تاکید می کند، همانطور که ۳۰ سال پای فرزندانم ماندم تا نبود مادر را احساس نکنند تا جان در بدن داشته باشم تلاش می کنم پای دختران و زنان و مردم ایران بمانم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=38668

۲ نظر

  • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: