منو

خبر خوب برای خانواده‌ها؛ محدوده جغرافیایی ثبت‌نام مدارس تغییر کرد

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه محدوده جغرافیایی مدارس برای ثبت نام دانش آموزان تغییر می کند آخرین مهلت ثبت نام دانش آموزان متوسطه اول را ۳۱ مردادماه عنوان کرد.
خانواده

به گزارش جریان نو، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان متوسطه اول از امروز گفت: ثبت‌نام ها تا ۳۱ مرداد ادامه خواهد داشت این در حالیست که محدوده جغرافیایی مدارس برای ثبت‌نام، امسال تغییر کرده است.

علی فرهادی در خصوص تغییر محدوده جغرافیایی مدارس برای ثبت‌نام در سال جاری افزود: قبلا عنوان می‌شد محدوده ثبت‌نام در محدوده تعیین شده آموزش و پرورش و شهرداری باشد اما امسال این محدوده از محلی که مدرسه وجود دارد تا شعاع مدرسه بعدی تعیین شده است لذا باید نزدیکی به مدرسه مبنای عمل برای ثبت‌نام دانش‌آموزان باشد.

وی در پاسخ به اینکه برخی خانواده‌ها عنوان می‌کنند اگر یک کوچه بالاتر و یا پایین‌تر از مدرسه باشیم، مدیران ثبت نام‌ نمی‌کنند گفت: این مشکل امسال حل شده است.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش همچنین در این باره که برای احراز محل سکونت باید سند خانه و یا اجاره نامه همراه اولیاء باشد و یا اینکه این امر از سامانه املاک و اسکان استعلام می‌شود؟ اظهار کرد: استعلام از سامانه اسکان انجام می‌شود اما اگر کسی اجاره نامه جدید نوشته باشد نیز می‌تواند سندش را ارائه دهند و ما آن را هم می‌پذیریم.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=38641

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: