منو

حال ۴ نفر از بستری شدگان بیمارستان قائم رشت وخیم است

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از وضعیت بیماران منتقل‌شده از بیمارستان قائم به بیمارستان‌های رشت و حومه خبر داد.
قائم

به گزارش جریان نو، محمدتقی آشوبی، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از وضعیت بیماران منتقل‌شده از بیمارستان قائم به بیمارستان‌های رشت و حومه خبر داد و با اشاره به جزئیات سانحه بیمارستان قائم (عج) رشت، اظهار کرد: ۱۲۷ بیمار در همان ساعات اولیه بدون فوت وقت با تیمی که در EOC و همچنین به‌صورت میدانی با حضور بنده و تیم عملیاتی ما اعم از اورژانس و هلال‌احمر رقم خورد، به بیمارستان‌های رشت و حومه منتقل شدند.

وی با اشاره به وضعیت بیماران منتقل‌شده از بیمارستان قائم به بیمارستان‌های رشت و حومه، افزود: در حال حاضر ۸۵ نفر با حال عمومی خوب مرخص شده و ۴۲ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، «هم‌اینک ۹ بیمار در بیمارستان حشمت، ۱۰ بیمار در رازی، ۸ بیمار در پارس، ۴ بیمار در پورسینا، ۳ بیمار در گلسار، ۲ بیمار در آریا، ۴ بیمار در ۱۷ شهریور، یک بیمار در رسول اکرم (ص) و یک بیمار هم در بیمارستان ولایت ما بستری هستند».

آشوبی با بیان اینکه «۹ مورد مادر باردار برای زایمان در بیمارستان قائم در همان شب حادثه بستری بودند»، افزود: همه مادران باردار با حال عمومی خوب مرخص شدند.

وی با بیان اینکه «در حال حاضر ۱۱ بیمار در ICU و CCU بستری هستند»، خاطرنشان کرد: متاسفانه چهار تن از بیماران حال وخیمی دارند./ منبع: شفا آنلاین

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=38750

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: