منو

جسد سبحان پیدا شد

کودک پنج ساله اهل روستای «نارمه» از توابع شهرستان فلارد استان چهارمحال وبختیاری سوم اردیبهشت امسال در رودخانه خرسان غرق شد و بعد ۲۶روز‌ جسدش امروز پیدا شد.
سبحان

به گزارش جریان نو، عملیات جست و جو برای یافتن «سبحان هنرمند» کودک پنج ساله غرق شده، اهل چهارمحال بختیاری بامداد تا پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت در رودخانه خرسان دنا در استان کهگیلویه وبویراحمد بی نتیجه پایان یافت و امروز بعد از ۲۶روز جسد او در نزدیکی لردگان پیدا شد.

«سبحان هنرمند» کودک پنج ساله اهل روستای «نارمه» از توابع شهرستان فلارد استان چهارمحال وبختیاری سوم اردیبهشت امسال در رودخانه خرسان غرق شد.

سبحان که همراه ۲تن از هم سن و سال هایش در ساحل رودخانه خرسان در مرز استان های کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال بختیاری در حال بازی بود از چشم آنان ناپدید شد به همین علت امدادگران کوهستان، محیط های آبی و تیم های سگ های جست و جو گر در این چند روز برای یافتنش تلاش کردند.

همچنین نیروهای ارتش و سپاه برای یافتن کودک غرق شده به منطقه آمدند اما این تلاش ها بی نتیجه ماند تا اینکه ۲۰اردیبهشت ماه پدر این کودک پس از قدردانی از تلاش امداد گران به پایان عملیات جستجو رضایت داد.

حال بعد از هشت پس از پایان جستجو جسد سبحان در نزدیکی های لردگان پیدا شد.

رودخانه خرسان را بهتر بشناسیم

رودخانهٔ خرسان که خود از ۲ شاخهٔ اصلی تشکیل شده که یک شاخه از کوه‌های تنگ سرخ در ۱۵ کیلومتری شمال غربی اردکان فارس سرچشمه می‌گیرد و به نام رودخانهٔ بشار به سوی شمال غربی جریان می‌یابد.

رودخانهٔ بشار از میان شهر یاسوج گذشته و با دریافت شعبه‌های متعددی به شاخهٔ دوم می‌رسد.

شاخهٔ دوم نیز از دامنهٔ شمالی کوه دنا از کنار روستای خفر پادنا در سمیرم سرچشمه گرفته و پوزهٔ شمال غربی دنا را دور زده و از جوار روستای خرسان به شاخهٔ بشار می‌پیوندد و به استان چهارمحال و بختیاری وارد می‌شود و در منطقه بارز قبل از سد کارون ۳ به رودخانهٔ کارون می‌پیوندد.

طول رود خرسان تا محل تلاقی آن با رودخانهٔ کارون حدود ۱۶۰ کیلومتر است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=34994

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: