منو

بیش از شش هزار نیروی پلیس امنیت انتخابات را تامین می کنند

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی کامل پلیس کرمانشاه برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری، گفت : بیش از شش هزار نیروی پلیس در استان به صورت مستقیم و غیرمستقیم درگیر برگزاری این رویداد مهم هستند و حفظ امنیت آن و حراست از آراء مردم را عهده‌دار خواهند بود.
انتخابات

به گزارش جریان نو، مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : پس از شهادت مظلومانه آیت الله رئیسی و مشخص شدن برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری در کشور، پلیس نسبت به انجام برنامه‌ریزی‌های لازم برای تامین امنیت این رویداد ملی اقدام کرد.

وی ادامه داد: در همین راستا نیرو‌هایی که باید پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شوند و همچنین عوامل پشتیبان مشخص شدند و دوره‌های آموزشی لازم برای این افراد برگزار شد تا با آمادگی کامل به اجرای ماموریت بپردازند.

حاجیان افزود: هر چند نیرو‌های پلیس کرمانشاه به واسطه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال گذشته و اردیبهشت امسال آمادگی لازم را داشتند، اما به دلیل اهمیت انتخابات پیش‌رو و صیانت از آراء مردم، دوره‌های آموزشی مجزایی با رویکرد انتخابات ریاست جمهوری ترتیب داده شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه بیش از شش هزار نیروی پلیس به صورت مستقیم و غیرمستقیم امنیت انتخابات پیش رو در استان را عهده دار هستند، تاکید کرد: تمامی همکاران پرتلاشم بر سر عهد و پیمان خود با مردم هستند و در این کارزار هم با همه توان از آراء مردم حراست می‌کنند.

وی با اشاره به رصد فعالیت ستاد‌های تبلیغاتی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه، گفت: همه این افراد باید در چارچوب مقررات حرکت کرده و ضمن تمکین به قانون از برخی بداخلاقی‌ها و تخریب وجه دیگر کاندیدا‌ها خودداری کنند.

حاجیان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه بداخلاقی انتخاباتی از سوی ستاد‌های انتخاباتی، موضوع را به پلیس گزارش دهند و مطمئن باشند حتما رسیدگی لازم صورت خواهد گرفت.

رئیس پلیس استان کرمانشاه یادآوری کرد: انتخابات پیش‌رو رویداد بسیار مهمی است و حضور پروشور و حداکثری مردم می‌تواند باعث افزایش اقتدار سیاسی کشور در مجامع جهانی و بین‌المللی شود.

وی ادامه داد: دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب مدت‌هاست فعالیت تبلیغاتی خود را برای ترغیب مردم در راستای عدم مشارکت در این رویداد ملی آغاز کرده و با سیاه‌نمایی قصد دارند حضور مردم را در این عرصه کم اهمیت و بی‌فایده نشان دهند.

حاجیان گفت: مطمئنا این توطئه دشمنان نیز همانند انتخابات گذشته و مناسبت‌های دیگر نقش برآب خواهد شد و ملت بزرگ و با بصیرت کشورمان با درک اهمیت موضوع، حضوری قاطعانه و پرشور پای صندوق‌های رای خواهند داشت .

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=38849

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: