منو

بازداشت شرور زمزم توسط پلیس

ماموران پلیس اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری شروری که اقدام به ایجاد رعب و وحشت و زخمی کردن یک شهروند در محله زمزم کرده بود، خبر داد.
رعب

به گزارش جریان نو، چندی پیش خبری مبنی بر ایجاد رعب و وحشت و حمله به یک شهروند به پلیس اطلاعات تهران بزرگ مخابره شد و در جریان آن تیمی از ماموران پایگاه دهم این پلیس رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

در جریان تحقیقات انجام شده مشخص شد که یکی از اراذل و اوباش محله زمزم با استفاده از سلاح سرد اقدام به قدرت‌نمایی، ایجاد رعب و وحشت و ضرب و جرح یکی از شهروندان در این محله کرده و متواری شده است.

ماموران پایگاه دهم پلیس اطلاعات تهران بزرگ تحقیقات در این پرونده را آغاز کردند سرانجام با تحقیقات پلیسی مخفیگاه این فرد شرور را در محله زمزم مورد شناسایی قرار داده و پس از هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوز عملیات، با اجرای یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

این فرد در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود با هدف ایجاد رعب و وحشت اقرار کرد. در ادامه برای متهم دستگیر شده پرونده‌ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=36616

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: