منو

افشای واریز ۷۲۹ میلیون تومانی یک شرکت به حساب دختر ۳ساله وحید اشتری

عبدالرضا داوری در رشتویی با چند پرسش از وحید اشتری گفت: باتوجه به اینکه اسما اشتری، فرزند آقای وحید اشتری، زیر سن قانونی است و افتتاح حساب توسط پدر انجام می‌شود، اگر رابطه مالی براساس یک قرارداد شفاف و قانونی بوده، چرا یک شرکت باید به جای واریز مبالغ به حساب آقای وحید اشتری، مبلغ 729 میلیون تومان را به حساب دختر وی را واریز کند؟

به گزارش جریان نو؛ عبدالرضا داوری در رشتویی با چند پرسش از وحید اشتری، افشا کرد، در مراحل مختلف ۷۲۹ میلیون تومان به حساب فرزند زیر سن قانونی او از حساب شرکت کیان الماس الموت واریز شده است.

پرسش اول:رابطه مالی یا کاری آقای وحید اشتری با “شرکت کیان الماس الموت” چیست و بابت چه پروژه ای، از آبان ۱۴۰۱ تا فروردین ۱۴۰۲ به مدت ۵ ماه، مبلغ ۷۲۹ میلیون تومان(ماهانه ۱۴۶ م. ت) به حساب دختر ۳ ساله وی اسما اشتری از حساب این شرکت واریز شده است؟!

باتوجه به اینکه اسما اشتری، فرزند آقای وحید اشتری، زیر سن قانونی است و افتتاح حساب توسط پدر انجام می‌شود، اگر رابطه مالی براساس یک قرارداد شفاف و قانونی بوده، چرا یک شرکت باید به جای واریز مبالغ به حساب آقای وحید اشتری، مبلغ ۷۲۹ میلیون تومان را به حساب دختر وی را واریز کند؟

آقای اشتری پیشتر اعلام کرده بود، مستاجر است و همسر و فرزندانش دارایی قابل ذکری ندارند، لازم است مجددا اموال و دارایی‌های خود را اعلام کند.ضمنا به سازمان مالیاتی هم توصیه میشود، اسناد مالی شرکت کیان الماس الموت را مجددا بررسی نماید.

افشای واریز ۷۲۹ میلیون تومانی یک شرکت به حساب دختر ۳ساله وحید اشتری

افشای واریز ۷۲۹ میلیون تومانی یک شرکت به حساب دختر ۳ساله وحید اشتری

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://jaryaneno.ir/?p=33631

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
www.novin.com

تصویر روز: